Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško jutro, indeks -1%[shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

IGH ponor kao što se moglo pretpostaviti[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Davor23:

Samo oprezno, sjeti se što su medeki napravili Baronu na 3200….meni je još uvijek ta slika u glavi…

– ali ako stvari postavimo realno, puno toga možemo vidjeti i naučiti.
– ja koristim index Baron, jer on je jedan luzer koji uvijek griješi.
– po tome bi mi morali danas ići barem u mali plus.
baš me zanima hoću li i ovaj put pogoditi.
Pozdrav !

nećeš[lol] [lol] ………….index baron je pouzdan samo kad ga drži optimizam………….onda sigurno idemo down[kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Čemu ova rasprodaja danas?[cry]

Stala kupnja. Kad kupnja opet krene, eto nas gore…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

moraju fondovi u pon uci na malo nizim razinama…[rolleyes]

Ne znam na šta mi ovo liči , ali pogodio sam da će građevinari i brodari zaroniti.
INGRA ne ide preko 40k kuna, vidljivo je iz aviona.
Ostali pobiru posljedice loše QFI [undecid]
Čini mi se da je ovo tek početak.
Ameri rastu i europa, a mi?
CROBEX -1,20%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ovo bi mogao biti razlog:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbija-pred-kopernikanskim-obratom-vladu-ipak-sastavljaju-radikali/386994.aspx

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Počelo je, počelo, moralo je… dolje. ERNT i JDPL vode… [embarass] 11%, odnosno 8%

– ernt, nema više dividende.
– jdpl, loš 1Q.
– po meni sasvim logično za ove dvije dionice.
Pozdrav !

Kolege a zašto ste vi toliko sigurni da će fondovi ukucat lovu od dividende u dionice čim je dobiju?

Dosta loših 1Q, i dalje postoji strah od velikih cijena nafte i inflacije.

Vi pričate stalno kao da fondovima gori pod nogama i da moraju hitno kupiti dionice.
Što ako oni misle malo čekat kao i ja?
Tko će onda dizat burzu?

Jest, iako osobno nisam do danas bio informiran… a da smo tek znali za JDPL prije 10 dana… [rolleyes] Srećom, nisam ga imao, ali sad to je što je… ni druge stvari danas ne izgledaju najbolje, ali nije moglo rasti unedogled. Treba malo i stati na loptu. Lijepo ste rekli jučer da treba paziti što se kupuje i po kojim cijenama.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Znači dobro je bilo da sam jučer izašo na vrhu, danas nazad ulaz i cca 5% u đep.

Nemojmo smetnuti sa uma i činjenicu da se slijedeći tjedan radi praktički samo tri dana… Kada se uzme u obzir da je danas petak, pa dividenda u Ericssonu, nema druge nego da burza danas i drugi tjedan stagnira, dok ja zelenu boju očekujem tek 26.05. u ponedjeljak. Do tada, moja iskrena preporuka, zaboraviti na burzu, fondove i udri brigu na veselje [cool][cool]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close