Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prati li tko inu? danas se smanjila količina na samo 1.300 kom na asku. NR

da prati, pogledaj temu INA pa će ti biti sve jasno

PRFC – promet par tisuća i onda odjednom 930.000 komada??? [smiley8]
Jel to neka greška ili?

Poletio Proficio… bilo je i vrijeme

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ako netko hoće kupiti ADPL ima na ZSE po 217,00 kuna dok je na VSE 219,00 kune.

mislimda će kraj dana na TNSA biti zanimljiv

ne mogu vjerovati kako neki jeftino prodaju vrijedne dionice?! Neću konkretno da ne budem optužen za navlačenje, a ne da mi se pisati sve argumente… Ali radi se o vrlo likvidnim i vrijednim dionicama

Mislim da svi trebaju biti sretni kada INA raste, jer s njome raste i cijelo tržište.


ne mogu vjerovati kako neki jeftino prodaju vrijedne dionice?! Neću konkretno da ne budem optužen za navlačenje, a ne da mi se pisati sve argumente… Ali radi se o vrlo likvidnim i vrijednim dionicama

… zato mi kolega koji to znamo vrijedno dokupljujemo…
… neki sada misle da je ina na vrhuncu.. pa se žure prodati onima koji misle da to izdaleka nije… a nije jer zna se ko kupuje….[smiley2]

Scio me nihil scire


Mislim da svi trebaju biti sretni kada INA raste, jer s njome raste i cijelo tržište.

Istina, no rekao bih da u INA-u idu i oni koji trenutno nemaju boljih opcija, jer je još uvijek zicer (London, London…).
Recimo, ja zadnjih par dana nikako ništa kupit’ jer je sve već previsoko; mogu samo izaći iz stvari kao KOEI itsl. VART i VDKT još čuvam npr. [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Recimo, ja zadnjih par dana nikako ništa kupit’ jer je sve već previsoko; mogu samo izaći iz stvari kao KOEI itsl. VART i VDKT još čuvam npr. [smiley1]

Kako ne možeš kupit? Nemaš ideju, zar ne? Evo imaš povoljno za kupiti ADRIS, BCIN, HUPZ, LVCV a iznenadit ćeš se do koliko će doći KOEI, ADPL, DDJH i PTKM

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ne mogu otvoriti zadnje stranice na temama BCIN i DDJH. Ima li netko još takvih problema i zna li netko zašto je tome tako i kako ih otkloniti?!


Ne mogu otvoriti zadnje stranice na temama BCIN i DDJH. Ima li netko još takvih problema i zna li netko zašto je tome tako i kako ih otkloniti?!

svi imamo taj problem, i na temi Petrokemije, pitao ja njih, ali nema još odgovora

New Report

Close