Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOEI 800,00 kuna

optimist:

interesantno zbivanje na SPNV.[smiley2]

Uuu da, 2 transakcije po 300 komada i ode cijena 5,23% dolje [smiley8]

A kaj msliš, kud će sad posle te dogovorene transakcije?
[smiley2]

NACE se vraća, strpljivi spašeni, daytraderi na ukrcavanju.[smiley2]

Na koliko su ušli? [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Bijednih li pokusaja obaranja KOEI, pih!

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

1G opet u komi, ne samo Webmostich vec i usluga Moj (ne)uspjesni portfelj.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

ADPL 230 (ali na ZSE)

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ima dosta neozbiljnih trgovina po dve do četiri dionice i sve više tickera u igri dnevno kao i sve veći promet. Bit će veselo ovaj mjesec.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

evo updatea za LKRI.

trenutno 11.316 komada proslo, zadnja 290 kn

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Ima dosta neozbiljnih trgovina po dve do četiri dionice i sve više tickera u igri dnevno kao i sve veći promet. Bit će veselo ovaj mjesec.

Na velikoj većini dionica je kupnja veća od prodaje poprilično..(bar one što sam gledao)..a na Plivi prodaja veća 4 puta,samo tri naloga na kupnji [smiley5]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

vidje li netko promet na ZABA-R-A …pozdrav kolega plavi[smiley2]

prati li tko inu? danas se smanjila količina na samo 1.300 kom na asku.
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close