Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naftni divovi izgubili na vrijednosti i povukli europske indekse Business.hr/Hina 13.05.2008 16:16 Europski burzovni indeksi u utorak su se našli pod pritiskom, u okolnostima slabljenja dionica u sektoru energetike uslijed pada cijena nafte te gubitaka u bankarskom sektoru, čije je zdravlje i dalje bilo u središtu pozornosti ulagača. Vaš link Blueman, ovo baš i nije prodaja auta u Wisconsinu, jel tak?[thumbsup]

Baron, umjesto surfanja po inozemnim indexima i pokušaja plašenja naivnih, bolje bi ti bilo da si nekaj kupio i sad se veselio sa svima nama. Propustio si rast INGR-e više od 14k po dionici, ATPL više od 1K po dionici itd. To su goli fakti, a ovo što ti pišeš je bez veze. Tjednima postaš crvenilo u Americi, a Crobex ide up…..

“UJUTRO VOLIM POPIT KAVICU UZ ZVUK PUCANJA CERTIFIKATA….mmm” – Baron
popij i dvije na moj račun i otkači se konačno !!!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/rast-kao-signal-kontinuiteta,15273.html%5Blol%5D

nema predaje!!!!!!!

Baron, umjesto surfanja po inozemnim indexima i pokušaja plašenja naivnih, bolje bi ti bilo da si nekaj kupio i sad se veselio sa svima nama. Propustio si rast INGR-e više od 14k po dionici, ATPL više od 1K po dionici itd. To su goli fakti, a ovo što ti pišeš je bez veze. Tjednima postaš crvenilo u Americi, a Crobex ide up…..

Kako ti znaš u kojim sam dionicama i koliko sam zaradio. Šta imaš kristalnu kuglu?
Nema žurbe stari moj na burzi.
Uostalom ja sam izašao u cash kad su drugi jaoš sanjali o izlasku, na 5300 Crobexa.
Vi sad vidite. A to da su svi ulazili ATPL na 2000 ili INGR ispod 33k. To je pretjerivanje.
Pročitaj šta Kiyosaki kaže o takvima. [wink]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6b2f531a-5451-4cf4-8b83-deeb1e9ad3f3&open=sec

Čekamo sada!
Idem gledat CNBC


Barone, prodao si kako kazu nisam pratio INGRA na 29. Sada je na 39. izgubio si 10,000 kn po komadu. Dakle 10,000 kuna, kunica, cuna, starcevica, para, love. Za to si si mogao kupiti novo odijelo, malo teretana, suncane naocale, i cashovina za curice.. Ljeto bi bilo samo tvoje. Ovako sjedis i postas koliko je pala prodaja auta u Wisconsinu i veselis se. Jipeeee.

Stari moj 10k pa je ljeto moje, to može otić u roku 3 dana.
Naravno ne mislim na opijate koje ni ne konzumiram.

Ima još puno dionica koje su još 30-45% od ATH. THNK, ULPL, TNPL, DLKV, DDJH, KOEI, HDEL,LEDO, LRH……….
Pa čemu onda žurba.
Po meni je veći propust ne iskrcati se na vrijeme (kad već imaš rast u džepu), nego se ne ukrcati na vrijeme.
[wink][thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

http://finance.yahoo.com/futures?t=energy

Opa letimo, ali na žalost ekipe u dionicama prema gore a ne prema dole!
Danas bi mogli preći 127 $


http://finance.yahoo.com/futures?t=energy

Opa letimo, ali na žalost ekipe u dionicama prema gore a ne prema dole!
Danas bi mogli preći 127 $

Nafta pomahnitalo raste. Novi ATH? 125.74$
Sve burze padaju u svijetu, malo rastu, sve u svemu stagniraju.

Ali hrvatska burza raste ko da ima raketu u guzici.
Čak su i Slovenci danas padali.SBI20 -0,27%
Po svemu sudeći strmoglavi rast se mora odraziti na ravnotežu. 1/3 ćemo se vratiti. Sigurno.
Jer ZSE ne može prkositi unaprijed određenim pravilima.
I da, INGRa je dotakla gornji bollinger !!!! A sutra bi mogla donji.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ma dok ja gledam po netu nafta prešla 126
***obrisano***.

Tema više nije zanimljiva otkako nema Iveka. [cry]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

126.8$ novi ATH. Geronimo je pričao da će nafta padati. Svaka čast !

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Dow jones -2%
Nasdaq -6%
S&p -1.5%
Ftse +3%
Dax +1.5%
Nikkei -7%
Shangai -21% uz p/e=45
Ljse -23%
Belex 15 -21%
Crobex -23%

Razlog zašto mi najviše rastemo je taj što smo i najviše pali.

New Report

Close