Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos jednom
DSS=Kostunica
DS=Tadic

plavi:

Koliki je promet ?

72 milje[thumbsup]

O… pa baš ti hvala.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=13&nav_id=298315

Na sastanku delegacija DSS-a, NS-a i SRS-a, koje su predvodili Vojislav Koštunica i Tomislav Nikolić, usaglašen je predlog sporazuma o karakteru i programskim ciljevima nove nacionalne vlade Srbije.

+ SPS = frka…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

vidim da se tema pretvorila u političko stanje u srbiji i ko s kom koalira… vidim i da je atpl 3 kile [thumbsup][thumbsup]

nesto mi fali dezurnih medonja danas na forumu, nije zanimljivo kad svi gledaju rast i svima paše [rolleyes]

Glory, glory, Man United!!

BigBoss:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Jel mi se cini, ili je danas prije podne cijela Europa bila u minusu ? [shocked]
Ako da, takvi preokreti su zlata vrijedni[proud]


možda su se indexi zbog ovog okrenuli!!!!!
Vaš link

Four Star General

Fino raste ova Ingra, na velikim prometima, a koako god naraste, naslaže se nova potpora , tako da konstantno kupnja neuporedivo jača od prodaje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


jos jednom DSS=Kostunica DS=Tadic

Znači SPS i Tadić = Europa = dizanje vrijednosti svih dionica[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne kuzim cemu se tolko cudite Adrisu koji ima manju dobit od prosle godine za nekih cca 16 milja i dobit je 98 milja,dok HT ima dobit od 500 milja pa su svi bili ravnodusni i ono kao nije lose a Adrisovo kao vrhunsko[huh]
jel ja u necem grijesim ili vi navlacite

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ja navlačim[wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Ja navlačim[wink]

stari opaki navlakač…. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


ne kuzim cemu se tolko cudite Adrisu koji ima manju dobit od prosle godine za nekih cca 16 milja i dobit je 98 milja,dok HT ima dobit od 500 milja pa su svi bili ravnodusni i ono kao nije lose a Adrisovo kao vrhunsko[huh] jel ja u necem grijesim ili vi navlacite

adris ima ogroman porast prihoda iako mu se prihod o duhanskog biznisa smanjio.

Nije da navlačim, ali kupnje na INGR do 38 000 ima već 71 komad, a na prodaji do 40 000 samo 19. Onda na 40 000 22 komada, pa opet rupičasto. Pomalo.[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close