Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vjeko: ” Korisnik ivek123 nezadovoljan transparentnošću moderiranja i našim radom nas je jučer zamolio da njegov nick isključimo s foruma. ” Oksimoron ?[huh] Zna li netko objasnit ovaj navod ?

Moj lapsus, mea culpa

Suricata suricatta


Nevjerojatni ste. Ako nije Baron na tapeti, onda slijedi odavanje počasti Iveku.

Otvorite si na ležerno temu Potpora Iveku123, Ivek123, vrati ili Svi smo mi Ivek123 i tamo nastavite, molim vas


Pa nije ni čudo što je isključio nick pa i ja bih to isto napravio poslije stotine glupostiju koje je napisao a da nije ništa pogodio.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

baskija:

Danas ko je uspio prodat na cca +5% najvjerojatnije će moći kupit na kraju dana na 0 i ljepo 5% u đep.

Joj daj, kao da je to jednostavno.

Belex -3,10%[thumbsup]


Otrežnjenje je moralo doći!

Ono jučer baš i nije normalno, a tek kada Toma sklopi vladu[bye][bye]

Nije sve tako sivo.....


Na Belexu kapitalizacija dobiti, index -2,79%[thumbsup]

oni barem sa +12% od jučer padnu i još su u plusu 10% a mi ste zaboravili one dane +5% euforija pa sutradan u blokadu negativnu naravno!!! pa ti ajde kapitaliziraj dobit[cool][cool][cool]

živjeli!!!

drhtava_r.:

vjeko: ” Korisnik ivek123 nezadovoljan transparentnošću moderiranja i našim radom nas je jučer zamolio da njegov nick isključimo s foruma. ” Oksimoron ?[huh] Zna li netko objasnit ovaj navod ?

Moj lapsus, mea culpa


pa on se zbog Vas isključio a ne zbog nas! jasno kao suza, zovite ga neka se vrati i dajte mu ispriku u ime redakcije![lol]

dan je pametniji od noći

Netko ozbiljno kupuje Ledo i Zvijezdu
Kupnja Ledo
43 13.600,00
Kupnja Zvijezda
50 11.250,00

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

40 milja prometa do sada, ovo je puno bolje a još smo u plusu 0,87%[thumbsup]

dan je pametniji od noći

U ovoj situaciji treba biti jaaako oprezan,osjeća se da tržište više nema snage za čvrst i snažan proboj ove linije otpora,mogli bi opet doživit nagli pad (ako ne danas za koji dan,najkasnije tjedan dana)u režiji fondova i opet će biti suza do koljena.Svi krivi,Hanfa,Samodol,vlada što nas nije educirala itd.itd.


40 milja prometa do sada, ovo je puno bolje a još smo u plusu 0,87%[thumbsup]

I još bez da ima prometa na HT-u.
[thumbsup]

sorry avax, pumo stara, gdje god da si bio [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


sorry avax, pumo stara, gdje god da si bio [wink]

Ajmo rezimirati:

crni ivo nije avax
avax normalno piše, ali je prodao, sad je u kešu i nervozan
ivek123 je prestao pisati
vjeko izmišlja neke nove izričaje
CROBEX probio 4.000 bez ispaljenog metka

zanimljiv dan, sve u svemu …

I love the Smell of Profits in the Morning

vipy:

sorry avax, pumo stara, gdje god da si bio [wink]”

Ajmo rezimirati:

crni ivo nije avax
avax normalno piše, ali je prodao, sad je u kešu i nervozan
ivek123 je prestao pisati
vjeko izmišlja neke nove izričaje
CROBEX probio 4.000 bez ispaljenog metka

zanimljiv dan, sve u svemu …

I plavi nije nasilnik!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close