Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čini mi se da imamo dogovorenu transakciju na Adrisu na 430 kuna. Ili netko želi stiskati prema dolje.
2200 komada na 430 se prodaje. takvi nalozi su prethodnih fdana čiščeni u blok transakcijama (doduše na razini oko 410 kuna).

avax10:

vipy: ” daj avax suti,, ne pricaj gluposti, mislim da svako tko zeli radikale u srbiji bas i nije normalan covjek[bye] ” Tražim od moderatora da izrekne javnu opomenu korisniku vipyu zbog bezočnih laži da koristim nick “crni-ivo”, odnosno da su avax10 i crni ivo ista osoba! Neka se provjeri IP adresa ili što već treba i da se dokaže kakva je vipy lažovčina! Stvarno jadno i sramotno! [bye]

Molim thread gdje je taj Vipyjev navod

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=909&pg=5187

Ne znam da li je danas ijedna transakcija na HT-u prošla po asku. Sve po bidu.


leda: ” Opet euforija. Moglo bi opet hlađenje.[shocked] ” prodaj………..[lol] [lol] [lol]

Prodajem lagano i opet ulazim u cash. Barem 50%.. INGR danas prodao pola.
Kupovao na 28000.[cool]

hoće li JDPL skoro na 7oo??


Ne znam da li je danas ijedna transakcija na HT-u prošla po asku. Sve po bidu.

Vidi TISK…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Fino ova INGRA ide prema gore, nema baš naloga na prodaji, a kkao bi i bilo na ovim cijenama.
Meni je i dalje nevjerojatno da netko to prodaje po ovim cijenama, pogotovo nakon onakvih izvješća prvo za kraj godine, a sada i za 1. kvartal.
Kupnja i na ovim razinama jača od prodaje.
Praktički jedina veća prodaja je na 40 000 – 21 komad.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


nakupovao se [rolleyes]

Tako to biva na kraju!!![lol]

Nego da ponovim pitanje, tko je ono rekao da što možemo očekivati od INE?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Svaka čast onima koji imaju Atlansku,Inu….( nažalost nemam).
Nadam se da će konačno i moj Končar ,Ledo i Belje potegnuti.

No jeste li primjetili discilinu na ADRS-u. Nitko se ne postavlja ispod naloga na 430 kuna (2200 komada na prodaji).
Čak se počeo i grickati malo. [thumbsup]

I dalje se potvrđuje moja teza da na forumu nema više od deset aktivnih forumaša i svaki sa svojih 20 dodatnih nickova, također, i ona da ljudima treba vođa, jednostavno ne znaju sami.

No, ZABA se ruši, zadnja 474 kuna[angry]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne kužim ova sranja sa 3 dionice na ADPL ??? .. to treba zabranit

Cookie Monster

New Report

Close