Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav
ovo je bilo ocekivano da ce u sijecnju biti rasta, uvijek je rast u sijecnju (postoji cak neki izraz, ali ga se ne mogu sjetiti), samo sto nije bio ocekivan u ovolikoj mjeri
samo me strah da nije prenapuhano, pa da to dovede do neke mini korekcije (tako je bilo prije par god. ako se ne varam)
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Navodno da 4 slovenska fonda kupuju dionice KOEI . Danas nema nove prodaje na KOEI što znači da će kupci morati dignuti letvicu prema 800.


pozdrav ovo je bilo ocekivano da ce u sijecnju biti rasta, uvijek je rast u sijecnju (postoji cak neki izraz, ali ga se ne mogu sjetiti), samo sto nije bio ocekivan u ovolikoj mjeri samo me strah da nije prenapuhano, pa da to dovede do neke mini korekcije (tako je bilo prije par god. ako se ne varam) pozdrav

prije dvije godine je bio znantni pad krajem veljače, ali to je bilo zbog izlaska švedskih fondova uglavnom.

Tu ih i čekamo, za sada.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ne kuzim kupnju koja se naredala na AMDN kaj ne kuze da zadnjih mjesec dana nis ne prolazi po kupovnoj vec po prodajnoj?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Tu ih i čekamo, za sada.

Ja idem van tek kada budu i oni izlazili.

… dame i gospodo ADPL 219, 99[smiley2]

Scio me nihil scire


mreich: ” Tu ih i čekamo, za sada. ” Ja idem van tek kada budu i oni izlazili.

Također kolega

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Gledajte ADPL . Slatka ima povlaštene informacije, a ne želi ih podijeliti sa mnom. Kucilo , mogu li naručiti jedno mučenje ?

Ko će prvi do 220, ADPL ili PTKM?

LEDO probio 5000, sljedeča stanica 6000. Danas sam zaokružio brojku s 16 kom na 4950.[smiley2]

Kupnja – LEDO-R-A
5 5.002,00
3 5.001,00
21 5.000,00
6 4.940,00
26 4.810,02

Prodaja – LEDO-R-A
3 5.550,00
3 5.600,00
7 5.630,00
50 5.900,00
80 6.000,00


ne kuzim kupnju koja se naredala na AMDN kaj ne kuze da zadnjih mjesec dana nis ne prolazi po kupovnoj vec po prodajnoj?

Ne kuze oni da nema slabih rukica, samo teba pokupiti sto ima…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close