Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sutra naslovnice u novinama, Europa se oporavlja, Amerika raste, Srbija 20 % u tri dana porasla, a gdje možemo mi onda?
Pa gore naravno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[color=red]^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,441.34 9:55am ET Down 1.94 (-0.04%)
^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,769.16 9:55am ET Up 23.28 (+0.18%) Components,
^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,178.47 9:55am ET Down 15.51 (-0.30%) Components,
^DJU Dow Jones Utility Average 508.02 9:55am ET Down 0.77 (-0.15%)
[/color]
AMERIKA u crvenom[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Baron u CASHU a CROBEX u plusu[undecid].Kupi PTKM jos nije narasla sve ces vratiti[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH


[color=red]^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,441.34 9:55am ET Down 1.94 (-0.04%) ^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,769.16 9:55am ET Up 23.28 (+0.18%) Components, ^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,178.47 9:55am ET Down 15.51 (-0.30%) Components, ^DJU Dow Jones Utility Average 508.02 9:55am ET Down 0.77 (-0.15%) [/color] AMERIKA u crvenom[undecid]

Jesi li sad jako sretan


Evo danas smo mi završili na (plus) + 1.82%

Ujutro sam rekao da će biti +2%[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

E, što mi nemamo nekog kao što je Putin.
Čovjek upravo održao prvi govor kao premijer Rusije i burza je skočila 7,6% posto.
Govorio je o smanjivanju nameta na plin i naftu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ZADNJI UPIT: 12.05. u 16:00
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)

Broj dionica u padu 27 26,73%
Broj dionica u porastu 66 65,35%
Broj dionica bez promjene 8 7,92%

je li Vam poznat ovaj stil?

da stvar bude bolja u top20 po likvidnosti samo PLVA mali minus od 0,03%

Heaven or Las Vegas


Baron u CASHU a CROBEX u plusu[undecid].Kupi PTKM jos nije narasla sve ces vratiti[thumbsup]

– jako opasna dionica.
– jednom ju je jedan forumaš čak htio i zapaliti, nije nikako mogao podnijeti rast te dionice.
– trenutno su tu opasne radničke dionice.
– ja sam ju prodala prošli tjedan.
– ali firma je dobra i nikada se nije kasno za vratiti.
Pozdrav ¨!


I sutra naslovnice u novinama, Europa se oporavlja, Amerika raste, Srbija 20 % u tri dana porasla, a gdje možemo mi onda?
Pa gore naravno.

Amerika krenula ka Crvenom.
[color=red]Europa pred kraj tone u minus.[/color]
Vaš link
Sutra naslovni u novinama neće baš biti tako oduševljavajući ako ovako ostane.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ima li tko kakva savjet što da radim s dionicama jadroplova. Da ih držim ili da ih prodam. Pa oni nikako da se pomaknu s mrtve točke već 3 tjedna osciliraju u kanalu od 600-660 kuna. Znam da vrijedi firma, ali ovakvo idiotsko ponašanje vlasnika ove dionice me živcira. [angry] [angry] [angry]


Ima li tko kakva savjet što da radim s dionicama jadroplova. Da ih držim ili da ih prodam. Pa oni nikako da se pomaknu s mrtve točke već 3 tjedna osciliraju u kanalu od 600-660 kuna. Znam da vrijedi firma, ali ovakvo idiotsko ponašanje vlasnika ove dionice me živcira. [angry] [angry] [angry]

Prodaj na 660, kupuj na 600…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


mile1984: ” Ima li tko kakva savjet što da radim s dionicama jadroplova. Da ih držim ili da ih prodam. Pa oni nikako da se pomaknu s mrtve točke već 3 tjedna osciliraju u kanalu od 600-660 kuna. Znam da vrijedi firma, ali ovakvo idiotsko ponašanje vlasnika ove dionice me živcira. [angry] [angry] [angry] ” Prodaj na 660, kupuj na 600…

Dobar savjet zlata vrijedi
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close