Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Futuresi tonu. Blizu nule su.[undecid] INGRA ponovno iskrcavanje.[undecid] Tresnut će ko kruška od dno kad krene. [color=red]Šta ako radikali slože vladu???[/color]

cisto sumnjam jer tadic daje mandat [lol]
iako to ne bi bilo tako lose jer sada smo zaista zadnja rupa na svirali u regiji.
veci ce biti ROI u Srbiji i dobar dio kapitala, pa i hrvatskog ce pobjeci u Srbiju..

stalni rast uz mali promet, kaj bi vi,pa brže rastemo nek smo padali , tri mjeseca pada je bilo,ja sam zadovoljan s rastom,polako al sigurno[thumbsup]

NEMA PREDAJE


Baron: ” Futuresi tonu. Blizu nule su.[undecid] INGRA ponovno iskrcavanje.[undecid] Tresnut će ko kruška od dno kad krene. [color=red]Šta ako radikali slože vladu???[/color] ” cisto sumnjam jer tadic daje mandat [lol] iako to ne bi bilo tako lose jer sada smo zaista zadnja rupa na svirali u regiji. veci ce biti ROI u Srbiji i dobar dio kapitala, pa i hrvatskog ce pobjeci u Srbiju..

nije da se ne bavim tom mislju….


alfa8: ” rast uz mali promet – dobar znak, [thumbsup] ” ponovno, to nije nikakav znak…. da je veliki promet to bi bio dobar znak

e za one što ne znaju..mi smo narasli zadnji mjesec uz koliko toliko solidan promet..al Ameri i Eur…rasli uz, za njih, skroz mali promet

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


stalni rast uz mali promet, kaj bi vi,pa brže rastemo nek smo padali , tri mjeseca pada je bilo,ja sam zadovoljan s rastom,polako al sigurno[thumbsup]

Ma kaj se obazireš na njih!
Pričaju kak njima odgovara![bye]

Pitanje za moderatore..kad se uvede funkcija ignore i ja recimo ignoriram Barona, dali cu vidjet njegove postove, ako ga je citirao netko treci kojeg ne ignoriram, ili cu vidjet odgovor nekog treceg na nevidljivi citirani post ?
Unaprijed hvala za odgovor.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Evo za Barona, kad već neće da posta, Ameri otvorili u zelenom.
To je njemu jako bitno.
Nasdaq u zelenom, S&P u zelenom, DOW u zelenom.
[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pitanje za moderatore..kad se uvede funkcija ignore i ja recimo ignoriram Barona, dali cu vidjet njegove postove, ako ga je citirao netko treci kojeg ne ignoriram, ili cu vidjet odgovor nekog treceg na nevidljivi citirani post ? Unaprijed hvala za odgovor.

To još detaljno razrađujemo pa vam trenutačno ne možemo precizno odgovoriti na pitanje

Suricata suricatta


Futuresi tonu. Blizu nule su

[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Evo za Barona, kad već neće da posta, Ameri otvorili u zelenom.
To je njemu jako bitno.
Nasdaq u zelenom, S&P u zelenom, DOW u zelenom.
[kiss]

Slabo je to buraz, ali uz to nafta se vraća nazad prema 125$[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Crni Ivo, jedva čekam to očajno izvješće ATPL [lol] [lol]


Srbi 13 % u plusu danas… [shocked][shocked][shocked]

***obrisano***sa biznis investora, na pregledu stavljaju da je belex samo 2,33% u plusu??

namjerno ili njihov česti previd i aljkavost??

New Report

Close