Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crni Ivo, bolje uzmi kojeg brodara dok je navrijeme [lol]

e to si mu dobro rekao

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

rast uz mali promet – dobar znak, [thumbsup]

NEMA PREDAJE

GERONIMO:

Nafta pocela padati ko kamen 124.46$

Biti će nafte i ispod 100 dolara uskoro[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ispravak netocnog navoda 123.90$[lol]

SAM PROTIV SVIH

Društvo IGH d.d. dostavilo je obavijest da je u prvom kvartalu 2008. godine ostvario poslovne rezultate u skladu s planom. Ukupni prihodi ostvareni su sa 159 milijuna kuna, a rashodi sa 137 milijuna kuna tako da je IGH ostvario dobit od 22 milijuna kuna. Rezultati poslovanja IGH grupe također su na razini plana i biti će dostavljeni Burzi u zakonskom roku.
[thumbsup]

nema predaje!!!!!!!

GERONIMO:
ovo što su izveli sa cijenom nafte na razini svjetske špekulacije graniči s dobrih ukusom
bit će jeftinije nafte al mi se čini da će se bogatima vratiti ovo napuhivanje kao jedan veliki bumerang

mene ne brine puno bicikl vozi punom parom a i tope se kalorije koje se nakupe pred monitorom

Postanite Eu-robovi

Biti će nafte i ispod 100 dolara uskoro[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Da biti će. Godinama su štopali naftu da ne ode iznad 100$, sad neslućeno ie prema 200$ , vjeruj mi.
[thumbsup]
Normalno je da će malo nafta sada pasti jer je od 120 do 126$ doletjela u par dana. Ali srednjeročno neće padati.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Crni Ivo, bolje uzmi kojeg brodara dok je navrijeme [lol]

polako ima vremena!
čemu žurba, kaj su strani investitori stigli na crobex?
ja ču se ukrcat ako Vi i plavi obečate da ćete dignut cijeli crobex svojim milrd [lol] [lol] [lol] a do tada čekam.
Strpljen spašen.
Ljudi osim svih loših stvari koje se događaju u Hrv i oko nas, plus loša izvješća a na kraju nema sviježeg kapitala, pa kaj će Ivek i baron i ja sami podignuti index?


valentine: ” Nema panike, idemo dalje!!![thumbsup] ” ako ovako nastavimo nećemo daleko. Prodaja je i dalje jaka, malo se skriva ali čim se bilo di pojavi nešto veće plane ko baklja. Sve u svemu ja još ne vidim ništa pozitivno. Ušli smo u NATO ali stranog kapitala nema 🙁

fondovi prelaze u srbiju? strani kapital ulazi u srbiju?
iako ne trgujem vec neko vrijeme nije mi drago da se to desava.
danas je mali promet uz poraz radikala, smrdi.

Futuresi tonu.
Blizu nule su.[undecid]

INGRA ponovno iskrcavanje.[undecid] Tresnut će ko kruška od dno kad krene.

[color=red]Šta ako radikali slože vladu???[/color]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

valentine:

Nema panike, idemo dalje!!![thumbsup]

ako ovako nastavimo nećemo daleko. Prodaja je i dalje jaka, malo se skriva ali čim se bilo di pojavi nešto veće plane ko baklja. Sve u svemu ja još ne vidim ništa pozitivno. Ušli smo u NATO ali stranog kapitala nema 🙁

Ispravak netocnog navoda: dobili smo pozivnicu za NATO a u njega upadamo u travnju 2009.


rast uz mali promet – dobar znak, [thumbsup]

ponovno, to nije nikakav znak…. da je veliki promet to bi bio dobar znak

Barone, INGR ti je već na 37 000 kuna.
PA još tamo kad si prodao na 29 000 ( a ja kupio tada, no to je manje bitno ) , trubiš da će roknut.
Prijateljski savjet, bolje se pripremi za moguće upite od strane Hanfe.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close