Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nadam se da me netko slusao za AGMM

He, he, nije ni to bio problem. Kolega načuo sam da će to još gore pa sam odlučio krenuti u boj.
Lijepi pozdrav!
[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Slijedeći tjedan bi mogla krenuti i ELKA-EIG, jer mi se čini da je HPB ove godine sa fondovima odlučio žešće krenuti, a tu je i KD Victoria, najbolji fond od 1. 1. 2007. Moglo bi biti zanimljivo jer svi su se fondovi pokrenuli, pa će nadam se i ELKA.

a meni se čini da su danas vršena velika preslagivanja portfelja između fondova…

ne mogu se odlučiti za dodatno ulaganje kada je sve potencija na kvadrat

nema mi druge nego se zae..ti

SAmo požurite kolega bikovi su u modi ove godine do daljnjega.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Elvare, crni, bljedoliki brate, gdje si ti do sada? Zar ne vidiš da smo svugdje na ATH, a tebe nema. To mi malo postaje sumnjivo, znaš?
[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Prvi mjesec smo završili, sad počinje drugi. Nakon ovih porasta malo se ipak danas usporilo, barem na najlikvidnijim dionicama. Ipak ima još uvijek dosta njih koje su povoljne za kupnju, a neke su čak na dnu cijene ili su se na njega danas vratile. Prometi su značajno povećani zadnja dva dana a tako očekujem i sutra.
No znači li to da je počelo s naplatom dobitaka? Nema frke, treba prodati što se ispuhalo i odmah uči u novo što je još “svježe”.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti. Prave “bitke” tek slijede.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Nitko ne spominje sada razne analitičare i fond managere koji su govorili o 2007. kao godini sa mnogo manjim prinosima nego u 2006, a kad ono 2007. počela bolje od 2006.. A vidi se što su htjeli postići, namamiti ljude na prodaju pa u shoping , čuvala se lova od Plive , pa je trebalo malo izmamiti ljude.
Baš im i nije pošlo za rukom.Mi koji smo godinu počeli sa 100 % u dionicama lijepo smo pogodili.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nema frke, treba prodati što se ispuhalo i odmah uči u novo što je još “svježe”.

Mislim da će se tek po izvješćima vidjeti što je prenapuhano , a što nije, a onda bi moglo biti iznenađenja za neke od nas.Kako to obično i biva.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi divno si napisao ovo gore, zbilja su htjeli stvoriti strah i to su iskoristili djelomično ali kad je bilo jasno da tako neće moći doći do količina koje žele, oderali su sve što se nudilo uz značajan porast cijena. I dalje nastoje kao i uvijek navući prodaju ali uključilo se i mnogo novih pa to slabije polazi za rukom.
Prenapuhanosti još nema u tom smislu, dapače, ali mislio sam na lagani zastoj u daljnjem rastu, i zašto ne naplatiti dobitak i promijeniti “sredstvo” za daljnji brži rast portfelja.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Nitko ne spominje sada razne analitičare i fond managere koji su govorili o 2007. kao godini sa mnogo manjim prinosima nego u 2006, a kad ono 2007. počela bolje od 2006.. A vidi se što su htjeli postići, namamiti ljude na prodaju pa u shoping , čuvala se lova od Plive , pa je trebalo malo izmamiti ljude.
Baš im i nije pošlo za rukom.Mi koji smo godinu počeli sa 100 % u dionicama lijepo smo pogodili.[smiley1]

Pa nemaš još kaj spominjati. Još je rano, tek je jedan mjesec prošao. Početak je odličan, ali ima još vremena. Ja sam osobno uvjeren da su fulali i to na veliko.[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ne vidim razloge koji bi mogli usporiti tržite do objave godišnjih FI. Nakon FI ćemo moći korigirati gore ili dolje targete na većini dionica.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Mislim da će se tek po izvješćima vidjeti što je prenapuhano , a što nije, a onda bi moglo biti iznenađenja za neke od nas.Kako to obično i biva.
[smiley2]


skoro pa bih se složio kada bi kolega uračunao opravdana očekivanja u slijedećem razdoblju.
[smiley2]

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]

New Report

Close