Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Recikliraju zastarjela trkeljanja[tongue]

Kakva trkeljanja. Pa ova kriza je i potekla iz Amerike. Zato smo i potonuli.
I sad kažete da je u Americi kriza nestala, ko čarobnim štapićem. Hehe.
Joj što volim ove bikove koji kad raste, ko da žive u nebu, a sutra će prodati i u družbu sa medvjedima.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f7a3e8c2-6535-44bc-a49c-df7f82b0c9e1&open=sec

evo malo priloga za komentare trgovanja
nista iz bliske, neovisne i nesvrstane nam srbije
pozdrav svim berzijancima

pa onda i ovo

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=44216

pametnome dosta

Postanite Eu-robovi

barone, daj link od regije a možeš i od evrope, u stvari, daj i futures
ja bi al imam posla nekog [bye]

Srbi 13 % u plusu danas…

[shocked][shocked][shocked]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Evo danas vidimo ono o čemu sam neki dan govorio.
Burze neke stvari ukalkuliraju u cijenu , ukoliko je izvjesno da će se one dogoditi. Ivek dvadva mi se smijao na sve to.
Tako su srbi već ukalkulirali da će radikali dobiti vlast.

A kad ono pobijedio Tadić ( iako to još nije gotovo , treba doći do 126 ).
PA je sada tamo on što je. Ne znam kak bih to nazvao , ali 12 % je 12 %.

Prema tome , burza neke stvari ukalkulira u cijenu , čim procijeni da je taj događaj izvjestan da će se dogoditi.
Problem ( pozitivne prirode većinom ) nastaje ako se ta izvjesnost ne dogodi, ili se ne dogodi u cijelosti.
Zašto sam u rečenici prije u zagradi napisao ” pozitivne prirode većinom ” ?

O tome nekom drugom prilikom. Za takve nekakve pojave i konstatacije ne moraš pročitati svu literaturu ovog svijeta , dovoljno se baviti trgovanjem dionicama određeno vrijeme , i svakodnevno pratiti i upijati nove informacije. Iskustvo najviše znaći, naravno da je pri tome potrebno i stručno vlastito usavršavanje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

promet crobex impresivan punih 40 milja?

Pa što je nestalo love za podizanje crobexa?

jeli došlo vrijeme kada treba razmišljati o prodaji dijela portfelja kako bi se kasnije jeftino dokupilo [bye][bye]


Evo danas vidimo ono o čemu sam neki dan govorio.
Burze neke stvari ukalkuliraju u cijenu , ukoliko je izvjesno da će se one dogoditi. Ivek dvadva mi se smijao na sve to.
Tako su srbi već ukalkulirali da će radikali dobiti vlast.

A kad ono pobijedio Tadić ( iako to još nije gotovo , treba doći do 126 ).
PA je sada tamo on što je. Ne znam kak bih to nazvao , ali 12 % je 12 %.

Prema tome , burza neke stvari ukalkulira u cijenu , čim procijeni da je taj događaj izvjestan da će se dogoditi.
Problem ( pozitivne prirode većinom ) nastaje ako se ta izvjesnost ne dogodi, ili se ne dogodi u cijelosti.
Zašto sam u rečenici prije u zagradi napisao ” pozitivne prirode većinom ” ?

O tome nekom drugom prilikom. Za takve nekakve pojave i konstatacije ne moraš pročitati svu literaturu ovog svijeta , dovoljno se baviti trgovanjem dionicama određeno vrijeme , i svakodnevno pratiti i upijati nove informacije. Iskustvo najviše znaći, naravno da je pri tome potrebno i stručno vlastito usavršavanje.

Kad vidim ove dugoročnije ulagače kako se grče da održe cijenu ovdje na forumu, smijeh me hvata.
Pa šta je takva panika među bikovima?


@borism

Pitanje čiji je to članak i da li je plaćen.
Netko se želi iskrcati?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@ Crni-Jovo
daj nam komentar svoj uvaženi na prošlotjednu procjenu da radikali sigurno dobivaju i da ti to znaš…
pa to nije znao ni sveti sava[bye]


Prošli mjesec pad nezaposlenosti u HR 4% a u odnosu na prošlu godinu 11%.

bilo bi interesantnije vidjeti podatak koliko se povećao broj zaposlenih jer o smanjenju nezaposlenosti znam iz osobnog iskustva neke stvari

poslije bitke svi su vojnici generali

0,6% + do magične brojke od 4.000,00!

ak kaj se mene pita trenutno se isplati kupovati samo HT

i emenergy nadam se da ste zadovoljni odgovorom
hmm pobrisali mi odogovor izgleda da im se ne sviđa kaj sam napisao.
Srbi su dobili izbore isto kako je HDZ kod nas dobio, veliki misterij.
Zašto misterij? Pa od kada u Hrvatskoj ima 4.5 milje glasaća sa pravom glasa i to BEZ dijaspore? Ili bolje od kada nas ima više od 5.2 milje? —odogovor: od ovih izbora

E pa kada EU nešto želi onda tako i bude, i zato je Tadić tu

Vaš link

Nije sve tako sivo.....

New Report

Close