Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde više, narasli preko 20 % u tri dana, a mi čmrljimo.

BELEX15:
Poslednja vrednost 1.888,56
Promena 216,54
Promena % 12,95 %
Datum 12.5.2008 12:28[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Fino ciscenje na Adrisu to 420 [thumbsup]

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
420,00 100 12:30:16
420,00 500 12:30:16
420,00 48 12:30:16
420,00 25 12:30:16
420,00 475 12:29:27
419,95 100 12:29:27
419,94 16 12:29:27
419,00 185 12:29:27
417,93 24 12:29:27

...Imperare sibi maximum imperium est...


kontaktiraj zmrklica on isto ide na neko daleko putovanje
zna covjek kak se zivi

dio uplati za zastitu medvjeda evo ja gledam da otvorim ziro racun al ne znam dal na humanitarni rad il pomoc zivotinjama i svima koji se tako osjecaju

Postanite Eu-robovi


Ajde više, narasli preko 20 % u tri dana, a mi čmrljimo.

BELEX15:
Poslednja vrednost 1.888,56
Promena 216,54
Promena % 12,95 %
Datum 12.5.2008 12:28[kiss]

Kako čmrljimo, pa mi smo OGROMAN rast koji je iza nas. Srbi sad odrađuju zaostatke.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Prošli mjesec pad nezaposlenosti u HR 4% a u odnosu na prošlu godinu 11%.

SAM PROTIV SVIH

Krenulo prašenje po Adrisu [thumbsup]

...Imperare sibi maximum imperium est...


Prošli mjesec pad nezaposlenosti u HR 4% a u odnosu na prošlu godinu 11%.

Dobro je, dobro..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Polančec traži veće kamate na kredite za aute i stanove Business.hr 12.05.2008 10:21 Potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Damir Polančec izjavio je da je od guvernera Rohatinskog zatražio uvođenje destimulativne kamatne politike na potrošnju, tj. za kupnju automobila, plovila i stanova te za nenamjenske kredite, piše Večernji list. Vaš link

[thumbsup]

konacno da dode do korekcije cijene nekretnina…[thumbsup]

čitam malo…. polarizacija mišljenja jaka…promet slab. Ne sviđa mi se to.
U cashu sam samo 20% da me netko ne bi krivo razumio.

Scio me nihil scire

Baron:

Polančec traži veće kamate na kredite za aute i stanove[/b][/u] Business.hr 12.05.2008 10:21 Potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Damir Polančec izjavio je da je od guvernera Rohatinskog zatražio uvođenje destimulativne kamatne politike na potrošnju, tj. za kupnju automobila, plovila i stanova te za nenamjenske kredite, piše Večernji list. Vaš link

[thumbsup]

konacno da dode do korekcije cijene nekretnina…[thumbsup]

Vi koji živite kao podstanari ili kod mame i tate, o korekciji na cijenama nekretnina pišete već 10 godina.
A cijene neumorno rastu i rastu.
Pitanje je samo intenziteta. A još uvijek su cijene kvalitetnih nekretnina podcjenjene , barem po mom mišljenju, ono što se slažem je da su cijene starih stanova prenapuhane, i tu treba eventualno tražiti pomak na dolje. A da će kvalitetne nove nekretnina, tj. njihova ciejna padati, čisto sumnjam, pa znamo koliko je porasla i raste cijena zemljišta, davanja za građevinare su se povećala, približavanje EU i NATO…teško.
Nedavno je pisalo da je kvadrat u Novom Sadu 2 200 EUR.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

najbolje da se otvori ova tema sutra kad prođemo 4k
osim ako opet nas ne zadesi neka loša vibra iz prijateljske srbije

vidim da više nitko ne dostavlja fjučurse iz nesvrstane amerke

halo ivek baron dajte malo pojačajte aktivnosti zamire nam tema trgovanja

Postanite Eu-robovi


Uf koji udar po bidu na ATPL. Zamalo pa ode obrana.[undecid] Evo upravo otišla obrana od 500 kom na bidu?????? Ukupno 700 kom po bidu ukupno.

udar po bidu.. pa to znači da je netko kupio, a netko prodao i ništa više. Čudan si ti lik, kad sve pada pišeš o rastu a kad raste drukaš na pad…

Cookie Monster

New Report

Close