Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Broj nezaposlenih pao za 4%

SAM PROTIV SVIH

dobivam dosta para slijedeci tjedan od HT, ima ko kakvu preporuku,
Ivana?[huh] [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

– Ivek što mi preporučuješ ? Na čemu bih mogla najviše zaraditi ?
– pomozi mi malo, još mi glava nije bistra za kvalitetno razmišljanje.
Pozdrav !

ivana srićo, mogu li ti ja nešto preporučiti….[wink]


dobivam dosta para slijedeci tjedan od HT, ima ko kakvu preporuku, Ivana?[huh] [wink]

Novo odijelo..
Nove cipele, pogledaj se skroz su ti u raspadu.
Par novih kosulja.
I putovanje za 2 na Bora Bora.

Sta ce ti dijonice vise, treba malo odmora.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


vipy: ” dobivam dosta para slijedeci tjedan od HT, ima ko kakvu preporuku, Ivana?[huh] [wink] ” Novo odijelo.. Nove cipele, pogledaj se skroz su ti u raspadu. Par novih kosulja. I putovanje za 2 na Bora Bora. Sta ce ti dijonice vise, treba malo odmora.

najbolsa preporuka[wink]
samo sto cemo s 500-700 milijuna novih kuna na burzi [sad]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


dobivam dosta para slijedeci tjedan od HT, ima ko kakvu preporuku,
Ivana?[huh] [wink]

– a tek koliko meni sjeda.
– ništa, brojićemo ih kao Ivek i strpati u jastuk na kojim ćemo sjediti.
– uvjek je najbolje svoj novac imati kraj sebe, jel tako gospon Ivek ???
Pozdrav !

Baron:

Polančec traži veće kamate na kredite za aute i stanove
Business.hr
12.05.2008 10:21

Potpredsjednik Vlade i ministar gospodarstva Damir Polančec izjavio je da je od guvernera Rohatinskog zatražio uvođenje destimulativne kamatne politike na potrošnju, tj. za kupnju automobila, plovila i stanova te za nenamjenske kredite, piše Večernji list.
Vaš link

Da je tip glup to sam znao, ali brate mili da je toliki idiot… Pa o cemu on prica, ljudi danas u 30ima zive s roditeljima jer si ne mogu priustiti stan a on bi jos dizao kamate na kredite za kupnju stana… Pa danas vec s ovim kamatama kupis sebi jedan stan a jedan stan i auto banci…

Pametan čovjek, koji samo hoće spriječiti da hrvati žive iznad svojih mogućnosti.
Ali na žalost hrvati neće prestati sumanuto dizati kredite za svaku sitnicu.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


vipy: ” dobivam dosta para slijedeci tjedan od HT, ima ko kakvu preporuku, Ivana?[huh] [wink] ” – a tek koliko meni sjeda. – ništa, brojićemo ih kao Ivek i strpati u jastuk na kojim ćemo sjediti. – uvjek je najbolje svoj novac imati kraj sebe, jel tako gospon Ivek ??? Pozdrav !

jedino ako ce jastuk biti na terasi s pogledom na more [thumbsup]
ne znam kako ce to cash-ionicarima pomoci

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ivana srićo, mogu li ti ja nešto preporučiti….[wink]

– sigurno bi bilo bolje davati kvalitetne preporuke, nego se tu prepucavati s investitorima tipa ulagača kako ih ja od milja nazivam, majmunima.
– s kvalitetnim preporukama sigurno dolazi i kupnja, a kupnja nam diže cijene dionica, a i crobex (jer neki virtualno i to kupuju).
Pozdrav !

Uf koji udar po bidu na ATPL. Zamalo pa ode obrana.[undecid]
Evo upravo otišla obrana od 500 kom na bidu??????
Ukupno 700 kom po bidu ukupno.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

[thumbsup]
ne znam kako ce to cash-ionicarima pomoci

Bojim se nikako.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

bok ljudovi
pa gdje su nestala izvjesca sa zse
zar se motusic sad igra opet mojim zivcekima

Postanite Eu-robovi

New Report

Close