Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte zaboraviti da je Nace porastao 134% ( od 2.500 kn do 5.850kn ) u zadnjih tjedan dana. Osim toga ovaj porast cijene je isprovocirao nekoga da stavi nalog od 200 komada na prodaju na cijeni od 5.500 slavuja. Nakon toga je nastao pad.
Budući da su to čvrste ruke očekujem oporavak i nastavak u revijalnom tonu.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Sad se najbolje vidi zašto 97% ljudi gubi na burzi. Vole ovakve brze vlakove i još k tome po mogućnosti da uskoče u njih i poslije iskoče. Ali to podrazumijeva da dva puta imaju šansu strgati nogu …ili glavu.

Ili 2 puta zaraditi ako nisu pohlepni [smiley2]. Meni uspjelo.

Jeli Vam radi ATM?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Jeli Vam radi ATM?

Ne [smiley3]

Ne, pukla veza, ali sad opet radi.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Proradio. Pih, nisam se obogatio dok je trajao mrak. [smiley2]

Pokušaj po danu, lakše je nego po noći.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Pozdrav. Ne znam dali je kakva lošija vjest o turistima opčenito.( ARNT,ISTRA, ZLAR, HIMR….).Čudno da baš svi u minus. ???

PBZ se vraća, danas skoro 7 miliona kuna prometa, kako je reako kolega Twin, novi temelji.
Hoče li neki moći uopće spavati?[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pozdrav. Ne znam dali je kakva lošija vjest o turistima opčenito.( ARNT,ISTRA, ZLAR, HIMR….).Čudno da baš svi u minus. ???

Ako je ARNT -1%,ISTT -0,2% , ZLAR na prometu od 7000 kn -1% za tebe pad što je onda bilo ovo zadnjih mjesec dana..nanorast ili ??
HIMR se nije ni pomakla…..to je Znančevo kume

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ZABA na 8 000 kuna, ove banke samo rastu …[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nadam se da me netko slusao za AGMM

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close