Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a nisu morali.[bye]

Ne vidim razloga za ovakvo pisanje. Mene je dijelilo 1.000,00 kn od propasti, nisam prodao jer je Tomica iz Pobe bio zauzet. Puno je bilo onih koji su prodavali jer nisu imali izlaza, tj. bili su pohlepni.

To je burza.

I love the Smell of Profits in the Morning

Izgleda pomalo mlitavo, kao da nema snage ni volje za dizanje Crobi-a.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

dobra borba grobijevih bikonja …
jer bikonja nije mlakonja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Teško je biti u kešu snivat pad a gledati konstantan rast.

Teško je biti u kešu svakako.

Posebno onima koji su izašli s minusom 40%

Izašli a nisu morali.[bye]

I na ovim cijenama su dionice 45% od ATH i povoljan je ulaz jako, ALI.
Nema šanse da ulazim. Pa vidi se iz balona da je Rally završio i da je moguće da ode dole.
Ako ode malo, ode, dobro je. Ako ne ode isto je dobro.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Tesko je dat 13.400 za Ledo..a kad dođe na 18.000, onda se nece pitat za cijenu..[bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ČARUGA: “a nisu morali.[bye]” Ne vidim razloga za ovakvo pisanje. Mene je dijelilo 1.000,00 kn od propasti, nisam prodao jer je Tomica iz Pobe bio zauzet. Puno je bilo onih koji su prodavali jer nisu imali izlaza, tj. bili su pohlepni. To je burza.


Teško je biti u kešu snivat pad a gledati konstantan rast. Teško je biti u kešu svakako. Posebno onima koji su izašli s minusom 40% [color=blue]Izašli a nisu morali[/color]
[/i]

Fazane lijepo se vidi na koga se to odnosi.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ČARUGA: “a nisu morali.[bye]” Ne vidim razloga za ovakvo pisanje. Mene je dijelilo 1.000,00 kn od propasti, nisam prodao jer je Tomica iz Pobe bio zauzet. Puno je bilo onih koji su prodavali jer nisu imali izlaza, tj. bili su pohlepni. To je burza.
ČARUGA: ” Teško je biti u kešu snivat pad a gledati konstantan rast. Teško je biti u kešu svakako. Posebno onima koji su izašli s minusom 40% [color=blue]Izašli a nisu morali[/color] Fazane lijepo se vidi na koga se to odnosi. [/quote]

Primjetio sam to, ali ipak mislim da nije niti njima zamjeriti. Ipak je ovo svima jako dobra škola. A i moglo se zaraditi.

I love the Smell of Profits in the Morning


*ebo ovu drzavu….. da su pobijedili radikali, ne bi bilo dobro-nestabilna regija bla bla! Pobijedio Tadic i opet za nas nije dobro. Uz sva sranja belex je manje pao i brze se oporavio nego crobex. Ma dajte, ljudi…. pa srbi ce nas za par godina presisat u industrijskoj proizvodnji samo tako. Znam da je malo izvan teme topica, ali nisam mogao izdrzat da ne napisem ovaj komentar, pa bih molio moderatora da me ne cenzurira.

Kakva vlada takva država kakva država takva burza sve skupa jadno da jadnije teško da može

meni nije jasno šta se je postiglo rušanjem crobexa, pa prometni su bili jadni … nit se netko natovario nit se netko istovario.

Cookie Monster

Mali su teško mogli zaradit,smanjit gubitak možda ali uz veliki rizik.[cry]


ČARUGA: ”
ČARUGA: “a nisu morali.[bye]” Ne vidim razloga za ovakvo pisanje. Mene je dijelilo 1.000,00 kn od propasti, nisam prodao jer je Tomica iz Pobe bio zauzet. Puno je bilo onih koji su prodavali jer nisu imali izlaza, tj. bili su pohlepni. To je burza. ” ČARUGA: ” Teško je biti u kešu snivat pad a gledati konstantan rast. Teško je biti u kešu svakako. Posebno onima koji su izašli s minusom 40% [color=blue]Izašli a nisu morali[/color] Fazane lijepo se vidi na koga se to odnosi.
Primjetio sam to, ali ipak mislim da nije niti njima zamjeriti. Ipak je ovo svima jako dobra škola. A i moglo se zaraditi.
[/quote]

Zamjeram svima koji su izlazili zadnjih 10 dana korekcije.

Samo su gurali u ponor ljude koji su igrali na kartu fundamenata.
Takvi ništa nisu zaradili.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


meni nije jasno šta se je postiglo rušanjem crobexa, pa prometni su bili jadni … nit se netko natovario nit se netko istovario.

Pa da na mizernim prometima je popucala hrpa margina.

Strašno.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close