Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

asdfgh123:

blueman: ” U hebote, pogledajte belex ” Još malo pa u blokadu.

Može neki link gdje ga pratite??


Vaš link

Nije sve tako sivo.....

*ebo ovu drzavu….. da su pobijedili radikali, ne bi bilo dobro-nestabilna regija bla bla! Pobijedio Tadic i opet za nas nije dobro. Uz sva sranja belex je manje pao i brze se oporavio nego crobex. Ma dajte, ljudi…. pa srbi ce nas za par godina presisat u industrijskoj proizvodnji samo tako. Znam da je malo izvan teme topica, ali nisam mogao izdrzat da ne napisem ovaj komentar, pa bih molio moderatora da me ne cenzurira.

Belex na Vaš link

idealna prilika za izvuć pare iz srbije.Nebi se iznenadio da naši fondovi to i naprave.

sijem žito raste grahorica


Simone: ” Ode lova u belex[angry] ” trenutno loše, dugoročno dobro

Dobro za koga?

crobi ide gore

trebao bi valjda i ht gore

mala prodaja, dizati će valjda ponude za kupnju, inače se neće nakupovati ispod 282 kn[thumbsup]

barone opet lazes ali nema veze, uporan si ali ti neide, kao Milanovic.
Europa je zelena.
Crveno je od petka

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Parnjača se tek zahuktava…neki čekaju da vide crobex + 2%, tek to ima je buy signal[lol] [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Koja je ovo žalost na ZABI. Trenutno na kupnji 617 dionica. Ako podijelimo sa 19, da nije bilo stock splita danas bi na kupnji bilo samo 32 dionice.

Meni ništa čudno.Čitao sam u jednoj knjigi ,da me ubiješ neznam kojoj,da djeljenjem dionica društvo dioničare pravi budalama.Pa valjda raja skužila…….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

braća brbi 1.826,71 [color=blue]+9,25 % [/color]

I love the Smell of Profits in the Morning

Zabrinutost o stanju američkog gospodarstva sprječava rast na Wall Streetu
Business.hr/Hina
12.05.2008 07:55

Na Wall Streetu bi se ovoga tjedna vodeći indeksi mogli probiti iznad psihološki važnih razina, no rast cijena nafte i nesigurnost vezana uz američko gospodarstvo predstavljaju tome velike prepreke.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Teško je biti u kešu snivat pad a gledati konstantan rast.

Teško je biti u kešu svakako.

Posebno onima koji su izašli s minusom 40%

Izašli a nisu morali.[bye]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close