Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baron:

tigrus: ” Pitas u sto uloziti – evo ti dva prijloga – Ledo i HT Ledo obicno ode u nebo prije i prek ljeta. HT – znamo sve o HTu….podcjenjenost, blablabla [thumbsup] ” Ako je LEDO išao gore prošlog ljeta, to ne znači da će i ovoga. Totalno je različita situacija bila prošlog ljeta i ovog ljeta. [color=green]Napuhujmo balone dok nem ne eksplodiraju u lice.[/color]

ja znam da se povijest na burzi obicno ponavlja…
dakle, ledo [thumbsup]


Ovakav pad burze u Hrvatskoj nikada nije zabilježen,ali nikada ni ovoliki broj građana nije ovako brzo gubio
svoju imovinu.Ovo se nije dogodilo već odavno , a opećeni i na hladno pušu.Hrabri su postali oprezni,oprezni
su postali uplašeni a optimisti su “poginuli”.Vjerovatno idemo gore ali pomalo.Barem ove dvije slijedeće sedmice.Povijest je učiteljica života,ali za burzu to ne vrijedi.Uvijek se dogodi nešto neočekivano pa je zato burza nepredvidljiva,a na ovako plitkom tržištu čak je i šizofrenična.

Imam osječaj da bi Crobi mogao dobro potegnuti danas[thumbsup]


Imam osječaj da bi Crobi mogao dobro potegnuti danas[thumbsup]

Ne bi rekao. Pogledaj naloge na prodaji. Prometi su sve manji i manji.
A možda se i varam. Sve u svemu biti će gadne borbe.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Imam osječaj da bi Crobi mogao dobro potegnuti danas[thumbsup]

Slažem se, evo ja ću predvidjeti +2%.

Europa u zelenom, Tadić pobjedio, jel može bolje?[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Imam osječaj da bi Crobi mogao dobro potegnuti danas[thumbsup]

u kojem smjeru ? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


u kojem smjeru ? [rolleyes]

Ovaj put radikalno, ali pozitivno.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Malo vremeplova

1. Pred kraj pretprošlog tjedna pa i početkom prošlog tjedna, dosta ljudi na ovom forumu je pretpostavilo zaronuće crobija i korekciju – to se nije dogodilo. Već u tom razbolju dio je zaronio u cash.

2. Kad se to nije dogodilo, počelo se s teorijama tipa “jednom će morati pasti a i radikali će upropastiti regiju), pa se nije ni kupovalo, već su oni slabijih živaca još prodavali.

Znači, crobi se dobro drži, preživjeli smo amere, europa se zeleni ko Popajev vrt, Tadić prevario prognozere, a puno forumaša u kešu.

Molim Vas za kratkoročnu prognozu, jer dugoročni investitori ne čitaju ovaj foruma ma kolko mi pričali o tome[wink]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Sve utječe na dobar rast Crobexa danas i narednih dana[thumbsup]

di nam je Ivek 123, jeli mozda broji GOTOVINU.


Sve utječe na dobar rast Crobexa danas i narednih dana[thumbsup]

Osim na nevjerojatno loše postavljanje naloga. Pa koji je qurac sad?

EU kompletno otvorila u zelenom ( informacija za barona ).
[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Biti će jako zanimljivo danas…. Posebno me zanimaju ponude za HT… Ne bi me iznenadilo da trgovina krene od 290 kn…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close