Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram reći kolegi “leti” da mu uratke dostojne Erice Jong 98% forumaša ne čita. Upravo ste postigli ono što niste željeli.[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

U međuvremenu PBZ ” leti ” barem što se količina tiće.Protrgovano već 6,1 milion prosječna cijena 1519 kuna

Kako stvari sada stoje izgleda da smo se obranili, trend se obrnuo :
Kupnje od 1460 – 442 komada
Prodajado 1589 – 263 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


svi koji prate forum znaju da sam o Plivi počeo afirmativno pisati dok je cijena bila oko 530 kuna , i to ako se ne varam prvi na forumu. Tada sam i napisao o mogućoj cijeni , mislim 730 kuna na kraju cijele priče. Onda su se neki ismijavali. Plivu sam prodao oko 730 kuna i ušao u PBZ oko 750 kuna u to vrijeme.

Jaz sam pratila, pa mogu potvrditi da je istina to što je kolega plavi napisal.

Tudi jaz isto bi mogel potrditi tega kaj je taj Modri napisal. Ja spoznam ne sam tega kaj je napisal, ampak tudi tega ki je mislil dok je to pisau, hudič ga ne odnesel.

Nasvidanje[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Vidim da kolega piše jako rijetko i to na tematikama protiv PBZ-a i mene, u većini slučajeva, povremeno drukne za Adris. Rezevni nick očigledno , ali nema veze. Pa da odgovorim
P.S. Kolega mogli biste pisati malo i o drugim temama, a ne samo protiv mene i PBZ-a , zar ne. Ili već pišete ali pod drugim nickom možda??

Slusaj vamo, ako sam ti reko da sam te se manuo onda sam te se manuo… ne ganjaj naokolo vjestice vec se brini za vlastite investicije

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Slusaj vamo, ako sam ti reko da sam te se manuo onda sam te se manuo… ne ganjaj naokolo vjestice vec se brini za vlastite investicije

Dosadan si, niti sam napisao niti mislio na tebe, nisi ti valjda jedini štovatelj Adrisa ako si se tu prepoznao.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nitko ne komentira nagli pad cijene NACE-a[smiley9]

Cuore Sportivo

NACE-R-A na -23,53% ! MOžda je vrjeme za ulazak u ovu dionicu? 3900 KN ne izgleda loša cjena nakon što je danas kupovana po 5850 KN ! [smiley7]

Ignore: KressoM, delux

SZ,

nitko ne komentira nagli pad cijene NACE-a[smiley9]

Kako ne, pa vidis da komentiras hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Sad se najbolje vidi zašto 97% ljudi gubi na burzi. Vole ovakve brze vlakove i još k tome po mogućnosti da uskoče u njih i poslije iskoče. Ali to podrazumijeva da dva puta imaju šansu strgati nogu …ili glavu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

zasto je ingra stala u ova dva dana.kad ce vise to preko 20000

SZ,

nitko ne komentira nagli pad cijene NACE-a[smiley9]

Pbz je mila majka prema ovome , ljudi moji koma.
Nisam gledao izvještaje NACE niti me zanima ali nadam se da jesu oni koji su kupovali po 5800.
Ako je kupovano na temelju natpisa po forumu onda je to katastrofa.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close