Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=red]Crobex u MINUSU. -0,04%[/color]
Koje iskrcavanje na ATPL.[undecid]

Koje iskrcavanje? Ti si u grdnoj nekoj sprezi….

[color=red]Crobex u MINUSU. -0,04%[/color]

ajme a sad je u +0,1!!! pa prije pol minute sam mislio prodat sve, a sad mislim otić do kamatara i dignut kredu sa 20% mjesečnom kamatom samo da na vrijeme kupim. samo neznam ako opet padne na -0,01 dali mi se isplati! a atpl slažem se takvo “iskrcavanje” sa +2,5% rastom cijene u životu nisam vidio. PA ZA BOGA MILOGA ZAR TI ZBILJA MISLIŠ DA UTJEČEŠ NA TRŽIŠTE???

http://www.cnbc.com/id/24525790

http://www.cnbc.com/id/24526439

Na zapadu ništa novo.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Redovni promet 9.9 milja [bye][bye][bye][bye][bye]

Znamo kamo to vodi + svi su u golemom minusu oko nas


tpetrov: ” Analiza Hanfine statistike za travanj http://www.poslovni.hr/79155.aspx Izgleda da su fond manadžeri prodavali dionice, a kako mirovinci nisu kupovali previše… ” Pa koliko puta sam napisao da je ovo navlakusa i da se trpaju novi margini sakom i kapom. OMF se utrpavaju u obveznice. Pogle promete jucer. To je valjda kupovala ekipa sa PD…. [lol]

vrlo vjerojatno[angry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Crni ivo u krivu si belex je u plusu 3.4%. Jel možda zna netko zašto

TISK s ovakvim prometom, zreo za poseban rezim trgovanja[bye]
1 protrgovana u 1h[undecid]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


TISK s ovakvim prometom, zreo za poseban rezim trgovanja[bye] 1 protrgovana u 1h[undecid]

A za šta je onda ZVZD spremna s 0 protgovanih?
[kiss]

Show me the Money!


Crni ivo u krivu si belex je u plusu 3.4%. Jel možda zna netko zašto

Imam savjet. Pogledaj si trgovanje prije priznanja kosova i prije pravih problema.
Netko po meni diže da bi mogao uteći. Umjetno pumpanje.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Izgleda da tržište ponovo ne zna šta bi sa sobom, prometi mizerni. Kratkoročni indikatori RSI7, RSI14, slow stohastic na mnogim dionicama su probili prema gore, i indeks pleše se oko razine otpora. Oni koji mogu upravljati našim tržištem ne znaju šta bi pa se čeka potvrda iz Europe i svijeta o prestanka uptrenda (ili njegovoj potvrdi).

Prošli put kad se ono burza izdigla iz pepela bila je slična situacija, TA oversold, približio se indeks ključnim razinama potpore i onda su krenule pozitivne vijesti o zaradama tehnoloških kompanija koje su redom pobjeđivale predviđanja. Naravno igrači iz Goldmana, Morgana i ostala bratija koja je dala te niže procjene je jako dobro znala da će tečajne razlike odraditi svoje. I onda su lijepo potukli ove na short pozicijama.

E negdje oko odluke FED-a (30.04), call/put ratio na equity opcijama (inače jako dobar contrarian indicator jer pokazuje razmišljanje retail investitora) je jako probio gore. veliki dip koji je uslijedio tada te rotacija po sektorima pokazalo je na moguću promjenu strategije velikih i pomalo je bad news opet bad news.

Znači postoje jako dobra šanse za novu turu prema dolje, ali sa vražijim FED-om i političarima nikad ne znaš kad bi mogli uletiti.

Zato ne budite svinje, uložite u znanje [thumbsup]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

a ne
škola je ove godine plaćena s -27% i sad se polako vraćamo
i da krenemo dole naučili smo što ide dole ide i gore
40% keša za dokup i daytrade solidno a ostalo nirvana [smiley]

mi smo ipak zemlja slučaj


mile1984: ” Crni ivo u krivu si belex je u plusu 3.4%. Jel možda zna netko zašto ” Imam savjet. Pogledaj si trgovanje prije priznanja kosova i prije pravih problema. Netko po meni diže da bi mogao uteći. Umjetno pumpanje.

Oprostite ali promet na kojem je belex podignut nije promet (Promet: 2.007.160,00 RSD)

Sve ovo miriši na novi pad kakav smo već vidjeli i kakav ćemo gledat do kraja godine.
Bojim se da smo zatvoreni između 3000 i 4000 i da ćemo ići samo gore dole gore dole, a sada tko se uključi na te valove će profitirati a ostali poluditi[bye][bye][bye]

New Report

Close