Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Diokiju blokada u prvoj sekundi.


Na Diokiju blokada u prvoj sekundi.

Yup. [thumbsup]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Sve ode gore osim HT-a, od dionica koje ja pratim.[thumbsup]

[color=red]Ajme prometa. Sve će biti manji i manji. 40 milja danas predviđam.[/color]
[color=orange]Sve dionice cmulje osim INE i Brodara.[/color]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Na Diokiju blokada u prvoj sekundi.

Vraćaj se na svoju temu!
Ili razmišljaj kako pametno potrošiti ostatak dana i večeri.

Pa koliko puta sam napisao da je ovo navlakusa i da se trpaju novi margini sakom i kapom. OMF se utrpavaju u obveznice. Pogle promete jucer. To je valjda kupovala ekipa sa PD…. [lol]

http://www.poslovni.hr/79153.aspx

” U travnju smanjena trgovina obveznicama na Zagrebačkoj burzi
Prošli mjesec je protrgovano obveznicama za gotovo 675 milijuna kuna, a u ožujku sa 1,2 milijarde kuna ”

Pri oporvaku burze prvo se vraćaju mali ulagača, a potom veliki, institucionalni investitori.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


OPORTUNIST: ” Na Diokiju blokada u prvoj sekundi. ” Vraćaj se na svoju temu! Ili razmišljaj kako pametno potrošiti ostatak dana i večeri.

Ajme, evo od sada Baron i u coloru …

” U travnju smanjena trgovina obveznicama na Zagrebačkoj burzi
Prošli mjesec je protrgovano obveznicama za gotovo 675 milijuna kuna, a u ožujku sa 1,2 milijarde kuna ”
Pri oporvaku burze prvo se vraćaju mali ulagača, a potom veliki, institucionalni investitori.

Pogotovo kad Srbija ima izbore i kad je ulaganje u regiji poljuljano[shocked]
Veliki su se nakupovali buraz, sada čekaju povoljan [color=red]izlazak.[/color]

[color=red]Crobex u MINUSU. -0,04%[/color]
Koje iskrcavanje na ATPL.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


tpetrov: ” Analiza Hanfine statistike za travanj http://www.poslovni.hr/79155.aspx Izgleda da su fond manadžeri prodavali dionice, a kako mirovinci nisu kupovali previše… ” Pa koliko puta sam napisao da je ovo navlakusa i da se trpaju novi margini sakom i kapom. OMF se utrpavaju u obveznice. Pogle promete jucer. To je valjda kupovala ekipa sa PD…. [lol]

Margini su IDEALNI za dejtrejdere!

Europski indeksi potonuli nakon loših vijesti iz financijskog i automobilskog sektora
09.05.2008 10:06
Na početku današnjeg trgovanja na europskim burzama vodeći su indeksi pali, povućeni padom cijena u financijskom sektoru, nakon što je najveća američka osiguravajuća kompanija AIG izvijestila o kvartalnom gubitku od 7,8 milijardi dolara.
Vaš link

Pazi ovo…
“Vijest o golemom kvartalnom gubitku American International Group, objavljena sinoć nakon zatvaranja Wall Streeta, a što je posljedica ulaganja na tržištu hipotekarnih kredita, ponovno je izazvala zabrinutost ulagača u vezi gubitaka financijskih institucija zbog kreditne krize.”

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Argumenti dečki, argumenti. Nitko nije pobjedio g. Tržište pa nikada ni neće. Što vrijedi svo znanje o ekonomiji, inflaciji i tome slično kada g. Tržište ima zadnju riječ. U mnogim slučajevima je dokazano da ne možeš ići kontra g. Tržišta i zato je ponekad usprkos svom kojeg pojedinac ima znanju na ovom svijetu, lijepo se ne treba bahatiti se već lijepo slušati g. Tržište, barem sam ja tako napravio.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://biz.yahoo.com/ap/080509/oil_prices_survey.html

jako lose za nas, zar ne druze baron?

Postanite Eu-robovi

New Report

Close