Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na SPNV je isto lijep pogled.
Kupnja – SPNV-R-A
26 901,00
3 900,00
25 871,00
40 807,00
25 741,00

Prodaja – SPNV-R-A
31 950,00
40 986,00

50 1.000,00
300 1.200,00
75 1.400,00

AKo ne danas, sutra idemo preko 1000. A posle sve će biti lakše.
[smiley2][smiley2]

konačno kreće i KORF. dugo mu je treba, a nadam se da ce mu dugo trebati da se zaustavi [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


konačno kreće i KORF. dugo mu je treba, a nadam se da ce mu dugo trebati da se zaustavi [smiley2]

Još samo da i SNHO krene (jedini crvendac u portfelju)

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Je li vam jasno zašto su Končarevi tramvaji u plavoj boji ?

da ih navijači manje razbijaju [smiley2]

nema teme SLRS, ne mogu je otvoriti – što mislite kada će krenuti?


nema teme SLRS, ne mogu je otvoriti – što mislite kada će krenuti?

A kamo bi tebao krenuti? Pa ta priča je na neko vrijeme završena jer je ova cijena realna. Di si bio kad se kupovalo po 100,200 kuna prošle godine? Sad si kupio pa čekaj jer tu nema novih vijesti. Ja sam ušao po 200 kuna i prodao za godinu dana po 1250 kuna. Nakon toga cijena je pala na 1000-1100 kn i vidiš da se još nije oporavila. Ušao si malo prekasno, ali ne gubi nadu – sve cijene kad tad opet krenu gore, ali u ovoj turi ti si kupovao od onih koji su izlazili do kraja. Sorry ali to ti je istina a ako ti netko nešto drugo bude pisao znaj da ti laže.


hladnjak: ” nema teme SLRS, ne mogu je otvoriti – što mislite kada će krenuti? ” A kamo bi tebao krenuti? Pa ta priča je na neko vrijeme završena jer je ova cijena realna. Di si bio kad se kupovalo po 100,200 kuna prošle godine? Sad si kupio pa čekaj jer tu nema novih vijesti. Ja sam ušao po 200 kuna i prodao za godinu dana po 1250 kuna. Nakon toga cijena je pala na 1000-1100 kn i vidiš da se još nije oporavila. Ušao si malo prekasno, ali ne gubi nadu – sve cijene kad tad opet krenu gore, ali u ovoj turi ti si kupovao od onih koji su izlazili do kraja. Sorry ali to ti je istina a ako ti netko nešto drugo bude pisao znaj da ti laže.

nisi ni svjestan koliko griješiš.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

griješio ili ne, ja sam na solarisu odlično zaradio i ne vidim prostora za rast, osim pumpanja cijene. Izračunaj koliki je rast od 200 kuna na 1250 kuna. Meni je to dovoljno i usudim se reći – neponovljivo na našim burzama, a pogotovo ne na istoj dionici.

ali nemoj misliti da imam nešto protiv rasta solarisa, nego samo mislim da sada nije trenutak, ali da ima potencijala, ima, no ne sada nego kad budu objavljene neke nove vijesti, ali ako ti kažeš da griješim valjda nešto znaš što ja ne znam. Po BV svakako jest podcijenjen, ali vidiš da to ovih dana malo znači jer rastu neke čudne dionice, dok podcijenjene stoje. Ajde, nema veze sretno vam bilo u solarisu. meni je bilo odlično!

daj malo pumpaj llrb, pusti te čudne dionice. kako će inače doći do mog targeta? pitam se hoće li štogod od ovih investicija zdravstva ući u lolu? moralo bi.
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


konačno kreće i KORF. dugo mu je treba, a nadam se da ce mu dugo trebati da se zaustavi [smiley2]

jedan dan gore,drugi dole. Sutra bi mogao opet dole.[smiley3]

Mislim da nas danas čeka zanimljiv dan ne više dionice, neke od njih s VSE:

AD Plastik, Belje, Varteks.

New Report

Close