Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja volim čitati što Real napiše, ali stavljati ga uopće u istu rečenicu s Baronom je degutantno.

ili pivekom 893-2-32
[thumbsup]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

U potpisu se vidi kaj sve imam i ovog s lijeva imam najvise, s desna najmanje..[proud]
Strong hold bez daljnjeg, samo me zanimalo kako ce se nase velike ribe ponasat u blizoj buducnosti..
Thx [thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju..
[pray]

Poglavica, mlaznjak,.. ?[yawn]

– danas sam ju donekle pratila.
– ali nije bila niti jedna veća prodaja.
– i sada nema takoreći ništa dionica na prodaji do 2.450, dalje ne vidim.
– kupnja je jača ali ništa naročito, ali tako je danas bilo cijeli dan.
– pri kraju dana sam vidjela jedan veći nalog na 2.450 kn cca 250 dionica, sada ga nema ili ga ne vidim.
– ali zar ina na ovim cijenama nije bila i četiri dana nakon IPA.
– pa fondovi su je više puta za dva sata trgovanja dizali s 2.700 na 3.000 .
– a u međuvramenu od procijene cijene INE nafta je išla gore 100%, a vrijednost ine su i zalihe u zemlji,
– znači sada bi ina trebala vrijediti i puno više.
– eto ukratko,
Pozdrav !


Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju.. [pray] Poglavica, mlaznjak,.. ?[yawn]

Rusi (Lukoil) su ti 15-og u Ljubljani na razgovoru sa Petrolom. To nije tako daleko pa skoči, upitaj ih šta smjeraju. A možda i oni navrate na skupštinu 14-og u Zagreb, pa nećeš morati ići do Ljubljane.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


drhtava_r.: ” Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju.. [pray] Poglavica, mlaznjak,.. ?[yawn] ” – danas sam ju donekle pratila. – ali nije bila niti jedna veća prodaja. – i sada nema takoreći ništa dionica na prodaji do 2.450, dalje ne vidim. – kupnja je jača ali ništa naročito, ali tako je danas bilo cijeli dan. – pri kraju dana sam vidjela jedan veći nalog na 2.450 kn cca 250 dionica, sada ga nema ili ga ne vidim. – ali zar ina na ovim cijenama nije bila i četiri dana nakon IPA. – pa fondovi su je više puta za dva sata trgovanja dizali s 2.700 na 3.000 . – a u međuvramenu od procijene cijene INE nafta je išla gore 100%, a vrijednost ine su i zalihe u zemlji, – znači sada bi ina trebala vrijediti i puno više. – eto ukratko, Pozdrav !

– što je to puno više za tebe
– skupština je 14 ovoga mjeseca
– to je također svojevrsan ‘ psiho-efekt ‘ na stop ask-a
– rezultati će ovisiti o daljnjem kretanju crnog zlata na tržištu, a time i odrediti rast cijena i ukupan profit
– kako napeduju istraživanja na B.I.
etc.


– što je to puno više za tebe

– pa ne znam ni sama.
– ali sam upoznala par inženjera koji rade na istraživanjima u Siriji i Jadranu.
– kažu mi kako ovo zbilja nije realna cijena vrijednosti INE.
– a od IPA, oni su dosta toga novoga i otkrili pogotovo u Siriji.
– i u Jadranu stalno rade nove bušotine ali samo za plin.
– sada rade i s Mađarima zajedno područje Drave, plin također.
– samo se država puno miješa u cijene te imamo jako malu i nerealnu dobit.

– vidim po forumu, jedva čekamo kada ćemo se riješiti INE odnosno prodati je.
– prodali i HT, samo sada su vam i paprene cijene svih tih telefona,
– a tako će vam biti i s gorivom.
– a još kada prodaju i struju, stvarno će biti lijepo živjeti u lijepoj našoj.
– dobro za nas koji imamo keša, ali ova većina ?????????????
Pozdrav !

otkad to inžinjeri iz ine koji rade u Siriji znaju procijeniti vrijednost jedne tvrtke ?!?!?!

to ti je kao da sam ja pitao zavarivača u DDJH koliko vrijedi dionica njegove firme …

još da mi du ponta zavari na bov

I love the Smell of Profits in the Morning


Ajde ne trkeljajte gluposti. Da nema Rohatinskog odavno bi bili u zescoj banani. To sto vas vecina to ne shvaca to je drugi problem

Mozgonja obrazloži.

Pobij naše trkeljanje.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Mozgonja obrazloži.
Pobij naše trkeljanje.

Nema se sto pobijati. Svatko ima pravo na misljenje. Procitajte sto veliki misle pa zakljucke donesite sami. Komentirati necu nista.

http://www.rgemonitor.com/redir.php?sid=1&tgid=10000&cid=259852

Nestrpljivi neka krenu od str 10 dokumenta ili neka samo pogledaju naslove ako nemaju vremena.
[cool]

skype - ivek1234

Bez komentara:

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/u-travnju-zamjetno-uspored-pad-imovine-fondova,14907.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/barel-stigao-do-granice-od-124-dolara,14909.html

http://www.vecernji.hr/home/manager/3076268/index.do

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,5,8,HNB_rohatinski_vlada,118779.jl

skype - ivek1234

Ako netko i dalje misli kenjati o precijenjenosti, neka pogleda što su stvarne balončetine :

http://www.poslovni.hr/79109.aspx

Microsoft za Facebook nudi 47,5 milijardi dolara

Hell is Empty and all the Devils are Here


otkad to inžinjeri iz ine koji rade u Siriji znaju procijeniti vrijednost jedne tvrtke ?!?!?!

teško itko može procijeniti njenu vrijednost no međutim sigurno znaju procijeniti ekonomsku računicu ležišta koja u siriji nisu mala
definitivno jedan od najboljih ininih inozemnih poslova osim bijelih noći koje su nestale kako su i došle

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close