Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@phasan
sta imas jos nekretnina?nisi sve potrpao?
pa ja i ne znam kako ces dokapitalizirat drugacije?[lol]

zasto druk, istina cista..
evo da usporedimo dionicu koju nijednu nemam u portfelju..a ona jedva 4paketa koja sam imao sam frknuo prvi dan.

ako je HT skup sa div.yld. >10%, marketsharom od cca100%, stvarno me zanima na kojem to trzistu ima jeftiniji telekom? telekom srpske, sta li?

evo nek kolega Opr kaze..samo cini mi se da nece[tongue]

to su oni sto su kukali kako se obiteljsko srebro (HT) daje u bescjenje, ispod cijene na IPOu po 265kn, a sad kad je opet bilo po 273, onda kukaju skupo, skupo!![yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

A ljepo mi je Alabama govorio i pisao što je novoselcu dobro dobro je i meni, kupi Geronimo INU a ja hoću ali neće ona prije ljeta druže.E neće frišku figu

SAM PROTIV SVIH

Vidim ljudi su počeli prodavati.
Medvjeda je sve više.
[color=green]”Tržište ide gore ili dolje, nema stagnacije”[/color]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Malo sam razmišljao oko ovih izbora u Srbiji nama paše da pobijedi i jedna i druga opcija.Razmislite zašto?

SAM PROTIV SVIH

Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju..
[pray]

Poglavica, mlaznjak,.. ?[yawn]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


A ljepo mi je Alabama govorio i pisao što je novoselcu dobro dobro je i meni, kupi Geronimo INU a ja hoću ali neće ona prije ljeta druže.E neće frišku figu

obrnuto stari, što je njemu dobro, tebi nije … isto vrijedi i za stojića …

ja se recimo ravnam po galincu i flokiju
[cool]

I love the Smell of Profits in the Morning


Vidim ljudi su počeli prodavati.
Medvjeda je sve više.
[color=green]”Tržište ide gore ili dolje, nema stagnacije”[/color]

Dok god svi neviču u glas UP,UP dobro je .[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH


Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju..
[pray]

Tigar je samo trpao na 2000-2100 što si zaboravio, natrpao se ko brod.

SAM PROTIV SVIH


daj reci na kojoj cijeni bi se trzili AUHR, ATPL, JDPL,LPLH, , PTKM, HT,ADRS,KODT,KORF etc, etc.. da su na

Postoji dobar razlog zbog čega ove firme nisu na NYSE. Inače danas su na Bloombergu komentirali rezltate Barra koji su impresivni. Analitičari su istakli da je najveći problem Pliva, koja nastavlja praviti gubitke.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


opr: ” GERONIMO: ” Kako ti je moglo biti skupo na 3200 ah koja greška[cry] ” Zar svi moraju biti trejderi? ” Shvati kolega da se kod nas nemože biti medo.Ali što ću vam ja kada vas je veliki Medo zaludio pa ste ko srednjoškolci prerano ejakulirali kada vam je Cura došla na 3,2 cm a vi je čekali na 2,5 cm da budete sigurni.Kada se na našoj burzi bude moglo zarađivati kada ona pada ja ću biti najveći medvjed. Aj živio.
[/b]

A šta je sad ovo?


Malo sam razmišljao oko ovih izbora u Srbiji nama paše da pobijedi i jedna i druga opcija.Razmislite zašto?

Razmišljao i ja. Došao do istoga zaključka. OIF-ovi.


Moze procjena renomiranih forumasa koliko bi Ina mogla sutra potegnut ? Jel sad vec svi mi mali i veliki pusemo u isti rog, ili je ipak velikima u interesu jos ju malo zauzdat, da se ako bude vremena jos nakrcaju.. [pray] Poglavica, mlaznjak,.. ?[yawn]

nevazno..ako ju ne mislis prodavati.
ako imas to, cekaj da rusi stave ponudu na stol..ili mol ili omv..svejedno..
moje misljenje je da ce Mol kupiti INU, pa onda Rosneft ili Lukoil (a izgleda da je Lukoil odabran), sve zajedno u paketu..
ja mislim da ce zavrsiti kao i Pliva.
samo ne znam kad.
samo drzi![wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close