Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GERONIMO:

Dečki kakao su Ameri zatvorili danas?Jeli zna neko?

[color=red]U ZELENOM !!![/color][wink][thumbsup] Jedva.

Hvala ajd od tebe bar nešto pozitivno i predlažem ti da se ukrcaš u PTKM ona ti se nije puno makla od kada je Crobex narasto.

SAM PROTIV SVIH

Hvala ajd od tebe bar nešto pozitivno i predlažem ti da se ukrcaš u PTKM ona ti se nije puno makla od kada je Crobex narasto.

[color=green]Ma PTKM mi je rak-rana. Loša iskustva imam. A i malo je padala za vrijeme korekcije.
Jedva 30%.[/color]

HDEL i DLKV čini mi se neće reagirati na dobre vijesti. Evo THNK-a je danas trebala reagirati pa nije.[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


MiG29: ” ako se dobro sjecam, tebi je HT bio jeftin na 350kn i samo ti je on odgovarao za kupiti. sto znaci da ga imas jos uvijek, ako nisi prodao.. a Ivana ti ima toliko HTa da bi te mogla utopiti u njemu, tako da bolje ti je da ju ne cackas..ako se ona pocne s tim iskrcavati, bit ce HaTeja i po 150kn.BF je maciji kasalj [sealed] ” O tome sam 100 puta pisao. Da, nešto malo sam kupovao HT-a i na 350. Tada mi je u odnosu na ostale bio jeftin, ali zašto ga ne uzeti i jeftinije ako se može? A kupovati ću ga i na 150. Vaš link. Ja ne razmišljam o brzim ukrcajima i iskrcajima i trenutno ne razmišljam o kapitalnoj dobiti. Naprotiv, tek se pripremam za pravo nakrcavanje i ostalima, dok dođe još malo diskonta. Još mi je uvijek sve manje više skupo. Bilo mi je skupo i na 3200. Ako ne bude diskonta, vjeruj mi, ima mnogo jeftinijih tržišta.

hajde reci…
zivo me zanima?
ukrajina?bugarska?kina?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kako ti je moglo biti skupo na 3200 ah koja greška[cry]

Zar svi moraju biti trejderi?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


hajde reci… zivo me zanima? ukrajina?bugarska?kina?

neću[tongue]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


MiG29: ” hajde reci… zivo me zanima? ukrajina?bugarska?kina? ” neću[tongue]

i mislio sam..
[wink]

daj reci na kojoj cijeni bi se trzili AUHR, ATPL, JDPL,LPLH, , PTKM, HT,ADRS,KODT,KORF etc, etc.. da su na NYSE?
mozes uzeti i ove sa losijim multiplama, ali onda ih dinamacki analiziraj..po DCFu..koliki je godinji rast nasih firmi?ima ih sto bujaju po 100%!

i onda jos dodaj bonus emerging marketa, pa na to bonus emerging marketa u NATU, uskoro u EU, dodaj bonus godisnjeg rasta HR i rasta USA ekonomije..

i onda opet neces dobiti multiple na kojima se trze takve dionice u Kini, Rusiji, Ukrajini etc..

zivio rodjo!
propustio si svoju zivotnu priliku![yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


aj reci na kojoj cijeni bi se trzili AUHR, ATPL, JDPL,LPLH, , PTKM, HT,ADRS,KODT,KORF etc, etc.. da su na NYSE?
mozes uzeti i ove sa losijim multiplama, ali onda ih dinamacki analiziraj..po DCFu..koliki je godinji rast nasih firmi?ima ih sto bujaju po 100%!

i onda jos dodaj bonus emerging marketa, pa na to bonus emerging marketa u NATU, uskoro u EU, dodaj bonus godisnjeg rasta HR i rasta USA ekonomije..

i onda opet neces dobiti multiple na kojima se trze takve dionice u Kini, Rusiji, Ukrajini etc..

zivio rodjo!
propustio si svoju zivotnu priliku![yawn]

E buraz, biti će prilika još ko u priči dok se ne stabilizira tržište.
Blago tebi, ti si ušao na 3200, u tih sat-dva koliko je bila na tim razinama.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


opr: ” MiG29: ” hajde reci… zivo me zanima? ukrajina?bugarska?kina? ” neću[tongue] ” i mislio sam.. [wink] daj reci na kojoj cijeni bi se trzili AUHR, ATPL, JDPL,LPLH, , PTKM, HT,ADRS,KODT,KORF etc, etc.. da su na NYSE? mozes uzeti i ove sa losijim multiplama, ali onda ih dinamacki analiziraj..po DCFu..koliki je godinji rast nasih firmi?ima ih sto bujaju po 100%! i onda jos dodaj bonus emerging marketa, pa na to bonus emerging marketa u NATU, uskoro u EU, dodaj bonus godisnjeg rasta HR i rasta USA ekonomije.. i onda opet neces dobiti multiple na kojima se trze takve dionice u Kini, Rusiji, Ukrajini etc.. zivio rodjo! propustio si svoju zivotnu priliku![yawn]

auuu koji druk, dođe mi da prodam sve nekretnine i uložim u dionice …

I love the Smell of Profits in the Morning

GERONIMO:

Kako ti je moglo biti skupo na 3200 ah koja greška[cry]

Zar svi moraju biti trejderi?

Shvati kolega da se kod nas nemože biti medo.Ali što ću vam ja kada vas je veliki Medo zaludio pa ste ko srednjoškolci prerano ejakulirali kada vam je Cura došla na 3,2 cm a vi je čekali na 2,5 cm da budete sigurni.Kada se na našoj burzi bude moglo zarađivati kada ona pada ja ću biti najveći medvjed.

Aj živio.

SAM PROTIV SVIH

Cijelu večer razmišljam.
– dobro me je dekoncentrirao onaj Baron.
– a pitam se koga nije ?????

– izbori u Srbiji, mislila sam kako ćemo tu malo pasti, ali ne padamo.
– kod INE se događa nešto što neznamo, planirala sam taj rast ali ne ovako nagli.
– ovi u kešu će idući tjedan tražiti priliku za ukrcaj,
– znaju dolaze dividende jako brzo,
– a cijene dionica se dižu, nije im lako.

– sada razmišljam što kupiti ????????
– još nisam odlučila,
– ali ta odluka će doći sutra, prvo ću vidjeti kako će krenutu burza.
– po meni optimistično, bez obzira na Srbiju,
– ipak smo mi puno pali.
– jel tako gospon Ivek.
Pozdrav !

A kolegice Ina je tek počela rulati.

SAM PROTIV SVIH


Vičem ja uvijek up up,ali ovo šta se trenutno događa je dobrim dijelom zbog Srbije.Nemožeš pobjeći od toga kad su se naši fondovi tamo uvalili

A kaj se događa ? Mislim loseg.. ? Ja ne vidim nista…svaki dan up, makar i minimalno +0,xx%.. Drugo je kaj ti to lose ocekujes, pa si zato presao u cash[wink] Mozda i bude lose, ali trenutno je druga prica..

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close