Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čovjek je poručio ako i dođe u Hrvatskoj do kreditne krize da ima riješenja.Zato i je burza danas išla gore.

SAM PROTIV SVIH


ČARUGA: ” http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2ec21ff5-51ab-4652-aa39-e87be1ab26a3 Uh kako druka ovaj nesposopbnjaković http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2d230461-ecda-4055-bfc3-737c486e29d7&open=sec A ovaj lik sa[color=blue] jedinom školom koju [/color]ima a to je artist-klaun-vicaroš On je predvodnik Stanjinizma. Ko da su malo unazadili našu domovinu. ” Kolega Čaruga Roha je ovaj puta na našoj.

Ma neka je di je ne volim ga nimalo.

Okreće se kako vjetar puše.

Pojavljuje se u javnosti samo kad ima nekog osobnog interesa.

I na kakvo …nje dolijeva ulje.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Čovjek je poručio ako i dođe u Hrvatskoj do kreditne krize da ima riješenja.Zato i je burza danas išla gore.

Ali buraz, gore je išla zadnjih sat vremena trgovanja, i to zahvaljujući INA-i i malo brodarima.
Izvukli je u zadnjoj minuti.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Roha je ovaj puta na našoj strani.

tako je, sad je na našoj i dobro je da je.

ali zašto je sjedio na rukama i nije se uključio kad je bilo gusto?

fed je spriječio najgore i iščupao i nas, a hnb se za to vrijeme pravila da je nema.


drhtava_r.: ” ANRICOM: ” Nema ništa od rasta dok se situacija u Srbiji ne riješi jer naši su fondovi do grla u problemima sa tamošnjom burzom. ” Kaj si ti danas presao u cash ? Vec sam te pitao, ali mi nisi odgovorio.. Dosad si vikao up up ++++, pa ako nije tajna, otkud promjena ploce tako naglo ? NHF[wink] ” Vičem ja uvijek up up,ali ovo šta se trenutno događa je dobrim dijelom zbog Srbije.Nemožeš pobjeći od toga kad su se naši fondovi tamo uvalili

Istina, baš sam slučajno na ovom linku prethodnom “business.hr” vidjela da ima puno fondova koji su u minusu i vrijednost boda im je kao i sredinom travnja, a CROBEX se popeo debelo.

Ajde ne trkeljajte gluposti. Da nema Rohatinskog odavno bi bili u zescoj banani. To sto vas vecina to ne shvaca to je drugi problem


Ajde ne trkeljajte gluposti. Da nema Rohatinskog odavno bi bili u zescoj banani. To sto vas vecina to ne shvaca to je drugi problem

Može pojašnjenje?

thnx

I love the Smell of Profits in the Morning


Alien: ” Ajde ne trkeljajte gluposti. Da nema Rohatinskog odavno bi bili u zescoj banani. To sto vas vecina to ne shvaca to je drugi problem” Može pojašnjenje? thnx

Prouci malo makroekonomiju… sve ce biti jasnije…

Dečki kakao su Ameri zatvorili danas?Jeli zna neko?

SAM PROTIV SVIH


Dečki kakao su Ameri zatvorili danas?Jeli zna neko?

[color=red]U ZELENOM !!![/color][wink][thumbsup] Jedva.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ako se dobro sjecam, tebi je HT bio jeftin na 350kn i samo ti je on odgovarao za kupiti. sto znaci da ga imas jos uvijek, ako nisi prodao.. a Ivana ti ima toliko HTa da bi te mogla utopiti u njemu, tako da bolje ti je da ju ne cackas..ako se ona pocne s tim iskrcavati, bit ce HaTeja i po 150kn.BF je maciji kasalj [sealed]

O tome sam 100 puta pisao. Da, nešto malo sam kupovao HT-a i na 350. Tada mi je u odnosu na ostale bio jeftin, ali zašto ga ne uzeti i jeftinije ako se može? A kupovati ću ga i na 150.
Vaš link.
Ja ne razmišljam o brzim ukrcajima i iskrcajima i trenutno ne razmišljam o kapitalnoj dobiti. Naprotiv, tek se pripremam za pravo nakrcavanje i ostalima, dok dođe još malo diskonta. Još mi je uvijek sve manje više skupo. Bilo mi je skupo i na 3200.
Ako ne bude diskonta, vjeruj mi, ima mnogo jeftinijih tržišta.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Kako ti je moglo biti skupo na 3200 ah koja greška[cry]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close