Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode NACE na 5100 i u blokadu [smiley2]


…eto PBZ zavrsava za danas na 1600kn…sutra eventualna blokada na trgovanju preko cca. 1687kn [smiley1]

Izgleda da bi tu mogli stati do izlaska FI. Tko je prodao, prodao je. Kupnja isto tako…Samodol je odlučio ohladiti situaciju, što me nakon ovog divljanja cijene ne čudi.

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]

Počišćen još malo KOEI, mislim da smo danas tik do 800[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

feki:

…eto PBZ zavrsava za danas na 1600kn…sutra eventualna blokada na trgovanju preko cca. 1687kn [smiley1]

Da Feki čim je stavljen nalog na 1600 , odmah je poklopljen i trgovina opet blokirana.
Idemo dalje…[smiley2]

Savjetujem oprez, to je prebrzi rast, a kamoli DLMC, čuvajte se dečki, ja izašao danas iz NACE, 60% u tri dana više nego super.[smiley2]

netko upravo poskidao Belje na 300. covjek uzeo 600 komada

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Počišćen još malo KOEI, mislim da smo danas tik do 800[smiley2]

Je li vam jasno zašto su Končarevi tramvaji u plavoj boji ? Plavi , opet se vidi prodaja na 815 kn.

KOEI na prodaji 1 000 kom na 765 kn. Da li će to danas netko pokupiti ?

evo kak to izgleda danas na Belju

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


evo kak to izgleda danas na Belju

zanimljivo, nešto se sprema.
Može li i stanje na k/p?

sasko:

evo kak to izgleda danas na Belju

zanimljivo, nešto se sprema.
Može li i stanje na k/p?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

NACE u blokadi, opet!


sasko: ” evo kak to izgleda danas na Belju ” zanimljivo, nešto se sprema. Može li i stanje na k/p?

Kupnja – BLJE-R-A
135 298,53
30 298,52
17 298,51
30 298,00
10 297,00

Prodaja – BLJE-R-A
169 300,00
66 303,00
500 304,99
278 305,00
22 308,34

evo update Belja…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close