Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

quote=plavi]
ivek123: ” plavi: ” Opet dosada živa, ono što pada , pada na malim prometima , kad nitko ne želi prodavati na ovim razinama. ” [lol] [lol] [lol] [lol] Nice try!!! [bye][bye][bye] ” Može li netko ivekutrijedan staviti ukupni promet?
[/quote]
Evo ga.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

wow,netko malen i glup ulupo milju kuna u atpl


Može li netko ivekutrijedan staviti ukupni promet?

Znatno veci u otvaranju nego jucer koliko vidim nije li?[yawn][yawn]

skype - ivek1234

Saladin:

ma šalimo se ivek, da nam nije tebe i von brauna bilo bi dosadno … pa pogledaj burzu, dosada živa … pričekajom ljudi dividende, ako nakon toga se trend malo ne okrene idemo svi u keš i nek rikavaju fondovi i crobi ode na 2500 pa onda opet ispočetka

To te ja pitam. Dugo toplo ljeto. Treba vidjeti kako ce se jesen otvoriti. Ako nafta bude high a FI losi (sto osobno ocekujem) treba ih pustiti neka se kolju medju soborm. Barem jednom pametniji od njih. [wink]

– evo počela je akcija svi sm mi Ivek.
– samo gospon Ivek, odlučite se sada odmah,
– nemojte kao zadnji put kad dođe to do 2.500, planirati novi pad na 2.000 , jer to uvijek može i niže.
Pozdrav i ugodno čekanje crobexa na 2.500[lol] [lol] [lol]

ivek123:

Saladin:

ma šalimo se ivek, da nam nije tebe i von brauna bilo bi dosadno … pa pogledaj burzu, dosada živa … pričekajom ljudi dividende, ako nakon toga se trend malo ne okrene idemo svi u keš i nek rikavaju fondovi i crobi ode na 2500 pa onda opet ispočetka

To te ja pitam. Dugo toplo ljeto. Treba vidjeti kako ce se jesen otvoriti. Ako nafta bude high a FI losi (sto osobno ocekujem) treba ih pustiti neka se kolju medju soborm. Barem jednom pametniji od njih. [wink]

– evo počela je akcija svi sm mi Ivek.
– samo gospon Ivek, odlučite se sada odmah,
– nemojte kao zadnji put kad dođe to do 2.500, planirati novi pad na 2.000 , jer to uvijek može i niže.
Pozdrav i ugodno čekanje crobexa na 2.500[lol] [lol] [lol]

Brko, ima jos dosta vremena za ulaz barem sto se mene tice. [wink]

skype - ivek1234

toka:

izašli paničari i sada se čeka promjena trenda ![thumbsup]

A tko bi to sada treba kupovati?
Znači mirovnici i fondovi bi sada trebali tići po ask-u [lol] [lol] [lol] [lol] ili ide tužba međunarodnom sudu u Haag-u

Hehehe
A gdje je ponedjeljak, biti će to dugih 4 dana a još duži vikend za ekipu u dionicama.


e moj crni imenjače, ne ide to tako kako ti misliš, buš videl! jel se tako kaže![smiley]

dan je pametniji od noći

plavi:

Može li netko ivekutrijedan staviti ukupni promet?

Znatno veci u otvaranju nego jucer koliko vidim nije li?[yawn][yawn]

Znatno manji od prometa onih dana kada si indexi rasli podosta.
A znaš kada raste na velikim , a pada na malim, što to znaći?
Ma znam ja da ti to kužiš, ali pišem to zbog drugih, stojim na braniku domovine..[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Imam dosta HT-a. I vjeruj mi da znam jako dobro priču oko DTK. Definitivno bolje od ostalih na forumu. Dosta sam o tome pisao i ne želim više o tome. Pitajte danas Mudrinića na telefonskoj konferenciji. Ili nazovite Eriku Kašpar. Imate podatke na http://www.t.ht.hr

a sto bi mi oni mogli reci? da nece dobiti DTK? [lol]
jos uvijek gore u ht-u ima domoljuba koji ne bi htjeli da svaba pobere svo vrhnje, znam.. i imaju dionice naravno, ali ne zele da dtk pripadne ht-u, a ti zbog iskljucivo svoje g zelis da svaba dobije dtk… e moj asdfgh


Znatno manji od prometa onih dana kada si indexi rasli podosta.
A znaš kada raste na velikim , a pada na malim, što to znaći?
Ma znam ja da ti to kužiš, ali pišem to zbog drugih, stojim na braniku domovine..[kiss]

Nisam vidio niakav rast na velikima osim mozda dan dva sto je trebalo (i uspjelo) navuci sirotinju nazad u dionice. Nego, aj ozbiljno, na cemu ti temeljis predvidjanje rasta?? Ono, da se ne propucavamo ovako bez veze.

skype - ivek1234

Malo smo uhvatili daha i idemo na površinu.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

plavi:

Znatno manji od prometa onih dana kada si indexi rasli podosta.
A znaš kada raste na velikim , a pada na malim, što to znaći?
Ma znam ja da ti to kužiš, ali pišem to zbog drugih, stojim na braniku domovine..[kiss]

Nisam vidio niakav rast na velikima osim mozda dan dva sto je trebalo (i uspjelo) navuci sirotinju nazad u dionice. Nego, aj ozbiljno, na cemu ti temeljis predvidjanje rasta?? Ono, da se ne propucavamo ovako bez veze.

Na temelju toga da se kriza u svijetu bliži kraju ( američki bogataši najavili masovnu kupovinu dionica , očekuju oporavak početkom 2009. , a kriza koje kod nas nije niti bilo dovela je do toga da je naš index više pao od onih u USA i EU, unatoč tome što je kriza upravo kod njih. A i pomalo dugo traje ovo negativno razdoblje , praktički od prošle jeseni. NATO i EU moraju početi pozitivno djelovati na burzu kad tad, ako je kod ostalih zemalja tako bilo koje su se pridruživale njima, zašto ne bi i kod nas? Izvješća tvrtki koja kotiraju na burzi su najbolja do sada ( ukupno gledajući ) , a dionice su pale. Kod nekih se kupovala budučnost, koja je došla u još svjetlijem tonu od očekivanja, a dionica se vratila sa cijenom u prošlost ( npor. INGRA ). Ulaganja u HR u 2007. su najveća do sada, približavanjem EU trend će se vjerojatno nastaviti. Moglo bi uskoro doći i do vlasničkih preuzimanja od strane stranaca ( prije slijedeće godine, nego ove ), a to će opet osloboditi puno kapitala kao i oko PLVA, što će pozitivno utjecati na burzu.

Ovo je ukratko onako na brzaka.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Znatno manji od prometa onih dana kada si indexi rasli podosta.
A znaš kada raste na velikim , a pada na malim, što to znaći?
Ma znam ja da ti to kužiš, ali pišem to zbog drugih, stojim na braniku domovine..[kiss]

Nisam vidio niakav rast na velikima osim mozda dan dva sto je trebalo (i uspjelo) navuci sirotinju nazad u dionice. Nego, aj ozbiljno, na cemu ti temeljis predvidjanje rasta?? Ono, da se ne propucavamo ovako bez veze.

Evo kako sam ti za zlato najavio pad, sada ti najavljujem početak korekcije na nafti.U sljedećih dva tjedna .Grafovi ne lažu.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close