Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi što prodaju tehniku danas izgleda da nisu čuli za rukometnu dvoranu za 240 M kuna?

Heaven or Las Vegas

Opet dosada živa, ono što pada , pada na malim prometima , kad nitko ne želi prodavati na ovim razinama.
Do kraja dana , možda dođemo i do plusa kao i jučer.
Inaće jučer i prekjučer se pri kraju dana index oporavio što je novist u odnosu na trendove koji se događaju već mjesecima, obično pred kraj dana idemo dolje.
Znakovito?[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ma šalimo se ivek, da nam nije tebe i von brauna bilo bi dosadno … pa pogledaj burzu, dosada živa … pričekajom ljudi dividende, ako nakon toga se trend malo ne okrene idemo svi u keš i nek rikavaju fondovi i crobi ode na 2500 pa onda opet ispočetka

To te ja pitam. Dugo toplo ljeto. Treba vidjeti kako ce se jesen otvoriti. Ako nafta bude high a FI losi (sto osobno ocekujem) treba ih pustiti neka se kolju medju soborm. Barem jednom pametniji od njih. [wink]

skype - ivek1234

Opet fondovi igraju prljava posla sa HT dionicom….
U 20 minuta trgovanja već je istrgovano 3 000 000 kuna, a cijena je pala za 1,5 % , tj. vrti se oko 280…. No, koliko vidim u najavljenim nalozima, bojim se da bi danas mogla završiti na oko 275 !!!!! Ima nekoliko jebeno velikih naloga sa nekoliko tisuća dionica i nitko ne nudi više od 175…. Kako će cijena padati prema toj granici, tako će i oni smanjivati ponudu….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Opet dosada živa, ono što pada , pada na malim prometima , kad nitko ne želi prodavati na ovim razinama.

[lol] [lol] [lol] [lol] Nice try!!! [bye][bye][bye]

skype - ivek1234


asdfgh123: ” tony: ” asdfgh123: ” ivek123: ” SLK: ” Ima FI 1Q08 HT na ZSE. http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HT-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.pdf ” Po meni i nije nesto…. Previse minus postotaka…. ” Nije li to očekivano. Ono što je pozitivno je da HT bolje od očekivanog zadržava dobit i seli je u dugoročno isplative segmente. Pogledati kako raste broj minuta po pretplatniku i broj postpaid pretplatnika u mobilnoj. A i ogroman rast je u ADSL-u i IPTV-u. I to će se nastaviti. Kroz koju godinu, HT će imati 1.000.000 ADSL priključaka + tko zna koliko IPTV pretplatnika. ” Jedino ako značajno smanji cijene. Inače, prvom prilikom (čim u mom gradu, na mojoj centrali bude druge mogućnosti) odmah ih mijenjam! A znam i mnoge druge koji čekaju na to. Po mnogo čemu ovo je lupeška firma, a pogotovo po dtk-mreži. Znate li koliko su ljudi plaćali uvođenje telefona, a i postavljanje te famozne mreže je išlo na njihov račun (pretplatnika) i još je ht od toga profitirao! A sad im opet skupo naplaćuju tu istu mrežu koju su ljudi sami plaćali u startu. Hr… – Balkan… ” Neki promijenili operatera – nisu se usrećili. Postotak nezadovoljnih korisnika kod HT-a je najmanji. HT nije ukrao DTK mrežu. HT je hrvatska firma. Pravno gledajući HT je vlasnik DTK (>90%). Znaš li koliko košta priključak struje, vode, kanalizacije i koliko se čeka? Ne znaš. Bolje bi bilo da je DTK izvan HT-a. Ali to nije kriv Mudrinić. Čovjek radi svoj posao. Pitajte to Škegru, Mesića, Valentića ili već onoga tko je to prodao. Pitajte Mudrinića danas čija je DTK i što rade da to dokažu. ” ajde daj nemoj brijat. imas nesto sice ht-a pa nas davis sa idiotarijama. da ce dobiti DTK cisto sumnjam, nacuh da “vjerojatno necemo dobiti, a budimo iskreni ne bi ni trebali”.. zavrsit ce kao i DT u njemackoj…

Imam dosta HT-a.
I vjeruj mi da znam jako dobro priču oko DTK. Definitivno bolje od ostalih na forumu. Dosta sam o tome pisao i ne želim više o tome. Pitajte danas Mudrinića na telefonskoj konferenciji. Ili nazovite Eriku Kašpar. Imate podatke na http://www.t.ht.hr


ANRICOM: ” Bravo ivek uspio si ” E stari moj da sam ja tako mocan!!!! Odo na sunce na kavu, ima jos ohoho vremena za ulaz! [thumbsup] Danasnji dan nista ne znaci. Gledaj malo koji mjesec unaprijed. [wink][wink]

Ovo je tek uvod , čini mi se. Kao što sam rekao, mali promet i pad povlači veliki promet i pad.
A nakon velikog rasta s velikim prometima slijedi mali rast sa malim prometima.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

izašli paničari i sada se čeka promjena trenda ![thumbsup]

dan je pametniji od noći

U situaciji kada su ljudi izgubili 40 i više posto novaca na burzi i kada se tržišna kapitalizacija likvidnijih tvrtki koje postižu nevjerojatne rezultate smanjila za gotovo 40 posto , ne vjerujem da ima još ljudi poput iveka koji drukaju za daljnji pad burze…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

plavi:

Opet dosada živa, ono što pada , pada na malim prometima , kad nitko ne želi prodavati na ovim razinama.

[lol] [lol] [lol] [lol] Nice try!!! [bye][bye][bye]

Može li netko ivekutrijedan staviti ukupni promet?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


izašli paničari i sada se čeka promjena trenda ![thumbsup]

A tko bi to sada treba kupovati?
Znači mirovnici i fondovi bi sada trebali tići po ask-u [lol] [lol] [lol] [lol] ili ide tužba međunarodnom sudu u Haag-u

Hehehe
A gdje je ponedjeljak, biti će to dugih 4 dana a još duži vikend za ekipu u dionicama.


U Evropi se smanjuje minus što znači da su se paničari iskrcali. Futuresi u Americi u plusu, što znači da je jučer bila kapitalizacija dobiti. Azija završila kombinirano, korigirali se neki koji su ludo rasli. Znam da je npr. Shangai rastao 3 dana za redom po 5 %. Možda u početku mali minus kod nas zbog nezaobilaznih paničara a do kraja dana + 1 do +1,5%.[thumbsup]

bravo kolega to se zove strucna analitika

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close