Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što svi prate evropu ko da je ona u povijesti nešto značajno utjecala na crobex[cool] nije!
poslije 2 tj rasta valjda je prirodno malo i da padne![thumbsup]

živjeli!!!

Bravo ivek uspio si


plavi: ” I .. jeste se dogovorili jel dobor ili loše izvješće HT-a? ” Imaš temu HT.

trebalo bi biti ok, ali ovi prodaju ko ludi…
to su valjda spekulanti…


tony: ” asdfgh123: ” ivek123: ” SLK: ” Ima FI 1Q08 HT na ZSE. http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HT-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.pdf ” Po meni i nije nesto…. Previse minus postotaka…. ” Nije li to očekivano. Ono što je pozitivno je da HT bolje od očekivanog zadržava dobit i seli je u dugoročno isplative segmente. Pogledati kako raste broj minuta po pretplatniku i broj postpaid pretplatnika u mobilnoj. A i ogroman rast je u ADSL-u i IPTV-u. I to će se nastaviti. Kroz koju godinu, HT će imati 1.000.000 ADSL priključaka + tko zna koliko IPTV pretplatnika. ” Jedino ako značajno smanji cijene. Inače, prvom prilikom (čim u mom gradu, na mojoj centrali bude druge mogućnosti) odmah ih mijenjam! A znam i mnoge druge koji čekaju na to. Po mnogo čemu ovo je lupeška firma, a pogotovo po dtk-mreži. Znate li koliko su ljudi plaćali uvođenje telefona, a i postavljanje te famozne mreže je išlo na njihov račun (pretplatnika) i još je ht od toga profitirao! A sad im opet skupo naplaćuju tu istu mrežu koju su ljudi sami plaćali u startu. Hr… – Balkan… ” Neki promijenili operatera – nisu se usrećili. Postotak nezadovoljnih korisnika kod HT-a je najmanji. HT nije ukrao DTK mrežu. HT je hrvatska firma. Pravno gledajući HT je vlasnik DTK (>90%). Znaš li koliko košta priključak struje, vode, kanalizacije i koliko se čeka? Ne znaš. Bolje bi bilo da je DTK izvan HT-a. Ali to nije kriv Mudrinić. Čovjek radi svoj posao. Pitajte to Škegru, Mesića, Valentića ili već onoga tko je to prodao. Pitajte Mudrinića danas čija je DTK i što rade da to dokažu.

ajde daj nemoj brijat. imas nesto sice ht-a pa nas davis sa idiotarijama. da ce dobiti DTK cisto sumnjam, nacuh da “vjerojatno necemo dobiti, a budimo iskreni ne bi ni trebali”.. zavrsit ce kao i DT u njemackoj…

toka:

otvaramo u plusu kako se čini na dosta dionica

Baš i ne?


da ali dfan je pametniji od početka dana, vidjet ćemo![smiley]

dan je pametniji od noći

Otvaramo sa minusom laganim! Izgleda na puno dionica danas velike prodaje[cry]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Bravo ivek uspio si

E stari moj da sam ja tako mocan!!!! Odo na sunce na kavu, ima jos ohoho vremena za ulaz! [thumbsup]

Danasnji dan nista ne znaci. Gledaj malo koji mjesec unaprijed. [wink][wink]

skype - ivek1234


ANRICOM: ” Bravo ivek uspio si ” E stari moj da sam ja tako mocan!!!! Odo na sunce na kavu, ima vremena za ulaz! [thumbsup]

Svaka čast gospon Ivek,
radi vašeg drukanja cijeli svijet je u minusu, hmmm [lol] [lol] [lol]

Mora da je taj Ivek opasan tip.
Ajmo sada svi koji bacate drvlje i kamenje po nama lupite po bid-u jer do ponedjeljka je puno i biti će dionica na velikom popustu[bye][bye]

Stvarno si uporan kad nešto naumiš ,svaka čast

Ajmo zašorat Iveka! 🙂

Cookie Monster


Ajmo zašorat Iveka! 🙂

Prvo Samodola and Co. Zasto mene? Pa kaj sam lose rekao??? [embarass][embarass]

skype - ivek1234


Saladin: ” Ajmo zašorat Iveka! 🙂 ” Prvo Samodola and Co. Zasto mene? Pa kaj sam lose rekao??? [embarass][embarass]

ma šalimo se ivek, da nam nije tebe i von brauna bilo bi dosadno … pa pogledaj burzu, dosada živa … pričekajom ljudi dividende, ako nakon toga se trend malo ne okrene idemo svi u keš i nek rikavaju fondovi i crobi ode na 2500 pa onda opet ispočetka

Cookie Monster

New Report

Close