Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa probudi si.
Očito je da sa današnjim damom Europa prati Ameriku. Koji krkljanac.

Europske burze počele s padom

Business.hr/Hina
08.05.2008 09:45
Rekordne razine cijene nafte izazvale su zabrinutost ulagača od jačanja inflacijskih pritisaka, zbog čega su na početku današnjeg trgovanja na europskim burzama vodeći indeksi pali.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


asdfgh123: ” ivek123: ” SLK: ” Ima FI 1Q08 HT na ZSE. http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HT-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.pdf ” Po meni i nije nesto…. Previse minus postotaka…. ” Nije li to očekivano. Ono što je pozitivno je da HT bolje od očekivanog zadržava dobit i seli je u dugoročno isplative segmente. Pogledati kako raste broj minuta po pretplatniku i broj postpaid pretplatnika u mobilnoj. A i ogroman rast je u ADSL-u i IPTV-u. I to će se nastaviti. Kroz koju godinu, HT će imati 1.000.000 ADSL priključaka + tko zna koliko IPTV pretplatnika. ” Jedino ako značajno smanji cijene. Inače, prvom prilikom (čim u mom gradu, na mojoj centrali bude druge mogućnosti) odmah ih mijenjam! A znam i mnoge druge koji čekaju na to. Po mnogo čemu ovo je lupeška firma, a pogotovo po dtk-mreži. Znate li koliko su ljudi plaćali uvođenje telefona, a i postavljanje te famozne mreže je išlo na njihov račun (pretplatnika) i još je ht od toga profitirao! A sad im opet skupo naplaćuju tu istu mrežu koju su ljudi sami plaćali u startu. Hr… – Balkan…

Neki promijenili operatera – nisu se usrećili. Postotak nezadovoljnih korisnika kod HT-a je najmanji.

HT nije ukrao DTK mrežu. HT je hrvatska firma. Pravno gledajući HT je vlasnik DTK (>90%). Znaš li koliko košta priključak struje, vode, kanalizacije i koliko se čeka? Ne znaš.

Bolje bi bilo da je DTK izvan HT-a. Ali to nije kriv Mudrinić. Čovjek radi svoj posao. Pitajte to Škegru, Mesića, Valentića ili već onoga tko je to prodao.

Pitajte Mudrinića danas čija je DTK i što rade da to dokažu.

[yawn]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

otvaramo u plusu kako se čini na dosta dionica

dan je pametniji od noći


Imate temu HT..

Ovo je tema svih tema.

Ode INGRa dolje. Plavi daj mi reci zašto?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

prema nalozima cini se da Ht ide preko 290 vrlo brzo…

I .. jeste se dogovorili jel dobor ili loše izvješće HT-a?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Imate temu HT..

Ovo je tema svih tema.

Kako za koga

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


otvaramo u plusu kako se čini na dosta dionica

Baš i ne?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


I .. jeste se dogovorili jel dobor ili loše izvješće HT-a?

Imaš temu HT.


U Evropi se smanjuje minus što znači da su se paničari iskrcali. Futuresi u Americi u plusu, što znači da je jučer bila kapitalizacija dobiti. Azija završila kombinirano, korigirali se neki koji su ludo rasli. Znam da je npr. Shangai rastao 3 dana za redom po 5 %. Možda u početku mali minus kod nas zbog nezaobilaznih paničara a do kraja dana + 1 do +1,5%.[thumbsup]

jucer su takodjer futuresi bili u plusu pa je zavrsilo u suzama [lol]

New Report

Close