Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlalonca:

” Ne ali treba prodati dio portfelja i igrat se malo. Činjenica je da ćemo dan dva dole pa zakaj to ne iskoristiti, ako se može zaraditi neka kuna više![cool]

daj me, pls, malo poduči…FYI, trejdam od kad trgujem na burzama a to je od 2004.
[yawn]

I koliko si zaradio na trejdanju a koliko bi zaradio da one prve dionice koje si kupio nisi do sada dirao?
Siguran sam da bi u ovom drugom slučaju daleko više zaradio. Ali ti preporučuješ drugima taktiku na kojoj si ti popušio. Kak i svi na forumu, čast izuzecima kojih ima malo a među njima sam i ja. [thumbsup]


? Siguran sam da bi u ovom drugom slučaju daleko više zaradio. Ali ti preporučuješ drugima taktiku na kojoj si ti popušio. Kak i svi na forumu, čast izuzecima kojih ima malo a među njima sam i ja. [thumbsup]

ajde ne gnoji….u međuvremenu kupio i stan (djelom i od zarade na dionicama), auto a da ne govorim kad nešto poželim to sebi i priuštim, a kako će to pomoći tebi i ovakvima kao ti (a vjeruj, poznajem ih puno)..
nagradno pitanje za tebe glasi..”Kad ćeš počet trošit lovu koju si na taj način, trgujući zaradio? U kojem budućem životu?”[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ovo mi zvuči ovako: vlalonca stfu nemaš pojma, glup si i odi spavat, a sutra to ide up up ili?

ja to nisam rekao
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


vlalonca: ” Ovo mi zvuči ovako: vlalonca stfu nemaš pojma, glup si i odi spavat, a sutra to ide up up ili? ” ja to nisam rekao [smiley]

nema veze ja sam to tako shvatio
[undecid][undecid][undecid]
Uglavnom ovo je idealno vrijeme za prodati pa za par dana opet kupiti i to me čeka ovaj tjedan

O kakvom padu dolara ovdje neki stalno pričaju,dolar raste neprestano zadnjih tjedan dana!Kao Amerika će propast!? EU je za Amere nula…..


Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup]

To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

Ukupno korisnika: 70
Ukupno gostiju: 48698
al se čitamo… nadam se da svi ovi gosti imaju nekaj pametnog za naučit iz ovih komentara!!! [thumbsup]

nema predaje!!!!!!!


Baron: ” Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup] ” To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

kak Europa danas [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Baron: ” Cijenjeno gledateljstvo, Amerika je zagazila gano u crveno. Vaš link Ipak je kolega Croman pogodio.[thumbsup] ” To je kratkoročno crvenilo zbog kapitalizacije dobiti. Bilo najavljeno i prije otvaranja Wall Streta danas. Zato će im već sutra terminski indexi biti u plusu i najavljivati ponovni uzlet.

kapitalizacija kazes? a da nije mozda nafta 123 $ i raste?

Stocks Decline as Oil Prices Creep Higher
http://us.rd.yahoo.com/finance/finhome/topstories/apf;_ylt=A9j8aq5R9SFIJCkBhQ27YWsA/*http://biz.yahoo.com/ap/080507/wall_street.html

Amerika iso miki, potonuće.
^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components,
^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%)
^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%)
^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%)

Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Amerika iso miki, potonuće. ^DJA DOW JONES COMPOSITE INDEX 4,473.03 2:42pm ET Down 75.56 (-1.66%) Components, ^DJI DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN 12,865.81 2:42pm ET Down 155.02 (-1.19%) ^DJT DOW JONES TRANSPORTATION AVERAG 5,234.02 2:42pm ET Down 134.13 (-2.50%) ^DJU Dow Jones Utility Average 508.06 2:42pm ET Down 6.89 (1-.34%) Šta sad znalci moji? DOW 12865 bodova

Buš sutra vidio kaj!
Ovi koji nas vrijeđaju, oni koji nam šalju PM i vrijeđaju (bar mene) sutra budu prvi prodavali jer su im njihove oči na pola otvorene a kada ih otvore skroz onda će biti još bolje.

e moja nafta http://finance.yahoo.com/futures [bye][bye][bye][bye][bye]


Ukupno korisnika: 70
Ukupno gostiju: 48698
al se čitamo… nadam se da svi ovi gosti imaju nekaj pametnog za naučit iz ovih komentara!!! [thumbsup]

Dobar [lol]

New Report

Close