Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Amerika otvorila u crvenom[undecid] Vaš link

Sada si me zbunio , prvo kažeš da ne gledamo Ameriku a sada kažeš da je gledamo ?

Šta ćemo ?

samo da podjetim: ATM BDI je bio 11000


samo da podjetim: ATM BDI je bio 11000


Baltic Dry Index (BDI) +249 10104 danas.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Popapano sve na HT-a
Samo da posjetim da TA HT-a polagano ulazi u BUY područje.
I najbolja j trenutno prilika na tržištu jer je dok su drugi rasli HT je padao[thumbsup]


Amerika otvorila u crvenom[undecid] Vaš link

e, barone… pa nisi li ranije danas rekao nesto u stilu da amerika nije nasa regija i da se ne povodimo za njom…. molio bih te da se ocitujes oko toga i nemoj da ti moram slati link na taj post da se prisjetis, moze?

p.s. molio bih moderatora da ovo objavi iako je malo izvan teme (isprika), jer bi bas htio da se baron javno ocituje da svi procitamo sto je mislio, da nam pojasni ako nismo razumjeli.

Evo gledam izvješće od HANFE, pučanstvo povuklo daljnjih milijardicu kuna iz fondova. Uzevši u obzir da je CROBEX otprilike isti a svjetske burze ozbiljno rasle u prošlom mjesecu, možda su vrli nam građana povukli i veću sumu.

Mirovinci skoro da ništa nisu kupovali, vjerojatno čekaju spašavati braniteljski fond i čuvaju cash. OIF ukupno prodali 300 miliona kuna domaćih dionica.

Izgleda deca draga da ste uglavnom međusbno trejdali prošli mjesec i spašavali OIF-e (uzevši u obzir i ove mizerne promete.

Molio bih kolege Iveka i Barona da ne postaje više mračne postove na forumu, jer izgleda da su tako prepali ljude da povlače sredstva kao da nema sutra. [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Evo gledam izvješće od HANFE, pučanstvo povuklo daljnjih milijardicu kuna iz fondova.
Molio bih kolege Iveka i Barona da ne postaje više mračne postove na forumu, jer izgleda da su tako prepali ljude da povlače sredstva kao da nema sutra. [smiley]

To se polako izvlači lova za odlazak na EURO…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Evo gledam izvješće od HANFE, pučanstvo povuklo daljnjih milijardicu kuna iz fondova.

Izgleda deca draga da ste uglavnom međusbno trejdali prošli mjesec i spašavali OIF-e (uzevši u obzir i ove mizerne promete.

to ti je ivana7 povukla novce iz fondova i kupovala na svoju ruku. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Evo gledam izvješće od HANFE, pučanstvo povuklo daljnjih milijardicu kuna iz fondova. Uzevši u obzir da je CROBEX otprilike isti a svjetske burze ozbiljno rasle u prošlom mjesecu, možda su vrli nam građana povukli i veću sumu.
– povukla sam i ja doslovno sve novce iz OIF, ali ti novci su sada na burzi.
– jer zbilja nema smisla ulagati u OIF.

Mirovinci skoro da ništa nisu kupovali, vjerojatno čekaju spašavati braniteljski fond i čuvaju cash. OIF ukupno prodali 300 miliona kuna domaćih dionica.
– braniteljski fond je više manje riješen.
– zbog toga i imate ovaj neočekivani rast na HT i INA.
– kada su bile največe navale branitelja bile su i najmanje cijene.
– to je sve još tajna, samo ću vas pitati koliko je branitelja danas prodavalo.
– i ne plašite više investitore s time.

Izgleda deca draga da ste uglavnom međusbno trejdali prošli mjesec i spašavali OIF-e (uzevši u obzir i ove mizerne promete.
– kod nas je trenutno dosta dionica podcijenjeno,
– zar tržište nije mjesecima padalo, ali ima još i nekuh balona.
– i danas rast 0.35%.

Molio bih kolege Iveka i Barona da ne postaje više mračne postove na forumu, jer izgleda da su tako prepali ljude da povlače sredstva kao da nema sutra. [smiley]
***obrisano***.

– cijenim Vaše pisanje ali jednostavno nisam mogla odoliti.
Pozdrav !

Danas sam isprodavala 5% svoga portfelja,
– ostali su mi još neki nalozi na prodajama za sutra.
– žao mi je što sam prodavala jako dobre dionice,
– ali to je jednostavno tako u ovome poslu,
– mora se imati keša za raditi,
– i sutra ću također prodavati, ali najvjerojatnije nešto i kupovati,
– bitno je zarađivati.
– moj portfelj danas u plusu 0.5%, nije puno ali me veseli.

– znam kako će te pitati i koje dionice, pa evo, VIRO, IGH, LEDO, SNBA, PTKM, IPKK.
– ali opet napominjem, nisu ovo prodaje zbog medvjeda koji stalno drukaju i trguju crobexom.
Pozdrav !

imaju mirovinci dovoljno da polako guraju uzbrdo.. pa ce se i pare poceti vracati, i onda na kraju opet bullomanija.. sad je sezona dividendi i jos koji trezor da se ukljuci ili preuzimanje.. na knap ali vjerujem da ce sve ispasti ok…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A i Ameri lagano okrecu u plus.Dosla im sasvim dobra izvijesca[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close