Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ČARUGA: ” taxodium: ” Cini mi se da je bilo onih koji su prosli tjedan i na pocetku ovog tjedna iz dana u dan govorili kako slijedi veeeliki pad… a jooooj, a kad dode srijeda.. dobuko cemo potonuti i slicne spike… nema govora o padovima, ne da se jeftinije… situacija je i vise nego dobra… stagnacija je i dobrodosla koji dan pa opet rast.. naravno da ne mozemo neprestano rast iz dana u dan vise od 1% i naravno da je to neodrzivo, ali MOJE JE MISLJENJE da necemo bit svjedoci nikakvog drasticnog pada i slicnih scenarija u bliskoj buducnosti koje neprestano odredeni prezentiraju. napominjem da je to moje skromno misljenje i ne pozivam nikoga da se povodi za time. pozdrav dionicarima svih nasih brodara i diokija! [thumbsup] ” Ma zamisli ti koja je to agonija izašli na samom dnu 3200 za par dana im utekao na 3800. A šta bi drugo pisali utopljenik se za slamku hvata. ” Ne znam za što će se uhvatiti…………………[lol] [lol] [lol] kad nema slamke na vidiku[lol] [lol] evo nas već na minus 0,14%[thumbsup]

Što se sporije minus topi to im je agonija teža i duža.

[color=black]Prestrašno.[/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Evo netko je stavio na prodaju VART 5 300 komada. Malo čudno ali stavio je na 192 kune, iako je prvi ask ispred njega samo par kuna. Varka malog Marka. Ajde baš da možda vidimo ima li skrivenih naloga na bidu? [tongue]

Sad ga ima, sad ga nema…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

“Prokleta je Amerika……”
Vaš link

Čaruga, i ti vjeruješ čelnicima OMF-a.
E baš tim koji su srušili burzu svojim izlaskom i koji kažu da je tržište precjenjano 30-50%[lol]
Tko zna šta njima znači stabilizacija. Možda na razinama od 3200-3300[undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


“Prokleta je Amerika……”
Vaš link

Tako je i jučer bilo pa šta bi na kraju

pa braune,
stvarno neumjereno dr-U-kaš.
-U-prazno.[smiley][tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6f9c25f6-ef2c-4636-a357-ab0e60c2531a&open=sec [bye][bye]

i za to me zabole… glava dolje [lol]

plavi:

Evo netko je stavio na prodaju VART 5 300 komada. Malo čudno ali stavio je na 192 kune, iako je prvi ask ispred njega samo par kuna. Varka malog Marka. Ajde baš da možda vidimo ima li skrivenih naloga na bidu? [tongue]

Sad ga ima, sad ga nema…

To ti je sada taktika, bolje staviti na dva manja naloga, pa da ispadne prodaja gusta.
Inaće su se vidjeli nalozi na preko 200 , a to nikako nije dobro za onoga koji bi htio kupovati po 180 ili 170.[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Barone zaboravio si nam link na europu staviti,raste trava zelena,tra la la

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


“Prokleta je Amerika……” Vaš link Čaruga, i ti vjeruješ čelnicima OMF-a. E baš tim koji su srušili burzu svojim izlaskom i koji kažu da je tržište precjenjano 30-50%[lol]

Rekao sam ti već 4 puta da me ne spominješ i ne repostiraš.

Zašto si Duško Morić?

Pusti mene na miru.

Eno ti Ivek pa s njim komentiraj[color=black]-svakako si njemu i prodao sad ste partneri.[/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ma je li istina da je braun prodavao na 3200!?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ma je li istina da je braun prodavao na 3200!?

ulovila ga bila FA + TA MORGANA

dan je pametniji od noći


ma je li istina da je braun prodavao na 3200!?

A što ti misliš zašto se trudi ovako svakodnevno?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close