Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Popapana na DLKV dva paketa od 200 kom na bidu.[shocked]
Crobex polako ali sigurno klizi dole -0,15%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Jednostavan odgovor: to su Dioki i Luka Rijeka!
Međutim ne vidim razloga zašto se tu ne bi našao jedan Brodospas, hoteli, građevinci, montažeri, možda koje brodogradilište……!
3 godine će biti posla u izobilju!

Analitičari: Oprez zbog financijskih izvješća dovest će do stagnacije

Ne bih bas rekla da financijski izvjestaji puno utjecu na cijenu dionice, ociti primjer gubitasima raste cijena, a drustva sa velikom dobiti padaju ili cak danas nemaju promet kao na pr. ZABA-R-A kako to nasi vrli analiticari objasnjavaju.

Senzacija…
Goldman Sachs: Nafta bi mogla dosegnuti 200 dolara

Business.hr/Hina
07.05.2008 10:46

Cijene nafte na svjetskim tržištima u iduće bi se dvije godine mogle popeti i do 200 dolara po barelu, uslijed trenda super-snažnog rasta na krilima nedostatnog povećanja opskrbe, upozorila je ulagačka banka Goldman Sachs.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


očito je da slijedi kapitalizacija dobiti napumopanih dionica, sada fondaši pomalo prodaju agrokorce, igh, tehnika itd , a odmah se ubacuju u HT, dok je još na ovim razinama to mi izgleda kao vjerojatan scenario [thumbsup]

pa vjerojatno ne zele probit 3900 pa spustaju ostale da oslobode rast HT-u a ne probiju spomenutu granicu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Opet mali problemi sa racunanjem indexa. Presli u minus

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

sava:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 11:21
Jednostavan odgovor: to su Dioki i Luka Rijeka!
Međutim ne vidim razloga zašto se tu ne bi našao jedan Brodospas, hoteli, građevinci, montažeri, možda koje brodogradilište……!
3 godine će biti posla u izobilju!

Investicija samog LNG terminala je 700 milijuna eura, dok sa ostalom infrastrukturom i pratečim sadržajima se penje na preko milijardu eura ( daleko najveća investicija u povijesti samostalne Hrvatske). Da će mnogi profitirati hoće , ali ipak najviše Dioki.


pa vjerojatno ne zele probit 3900 pa spustaju ostale da oslobode rast HT-u a ne probiju spomenutu granicu…

… munjeviti rast HT-a
[wink][smiley]


Vjerovali ili ne, koliko ja vidim, fondovi se iskrcavaju.[undecid]
???
Ukupni promet Redovni promet
15.981.718,70 kn 15.981.718,70 kn
[yawn]

EU kompletno u zelenom, slovenci nakon jučerašnjih +2 %, danas opet u plusu ca. 2 %.
[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Europa fino zelena, a mi?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Europa fino zelena, a mi?

I mi ćemo do kraja dana pogledaj promete, nema sumanutih lupanja po bidovima ( naravno ), pa će kupci morati agresivnije po asku.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close