Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kako se mi to crvenimo? cini mi se da je crobex na + 0.3 i vrti se oko toga. To je odlicno, stabilizacija lagana i dobar temelj za daljnji rast. Osim toga, moja najdraza dionica jako dobro raste danas-pred blokadom (zasluzeno) pa sam dobre volje.. pozz

Nece danas biti zanimljivo, niti u kojem slucaju. Lagana dosada

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


primus: ” Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass] ” Gdje vidiš crveno?

Da nema INE i HTa već bi burza bila -0,5- -1%.
Jako veliki udjeli tih dionica i odma dižu crobex.
8 milja prometa u sat vremena. Za 1/3 manje nego jučer.

Analitičari: Oprez zbog financijskih izvješća dovest će do stagnacije
Business.hr/Hina
07.05.2008 09:56

Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje stagnaciju Crobex indeksa u očekivanju novih tromjesečnih financijskih izvješća kompanija, a prisutan je i oprez zbog sad već dugotrajnog rasta cijena dionica, te nedjeljnih izbora u Srbiji.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

http://money.cnn.com/data/world_markets/

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Nece danas biti zanimljivo, niti u kojem slucaju. Lagana dosada

bas gledam nemam sta za prodat a bogami ni kupit

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


A kako se mi to crvenimo? cini mi se da je crobex na + 0.3 i vrti se oko toga. To je odlicno, stabilizacija lagana i dobar temelj za daljnji rast. Osim toga, moja najdraza dionica jako dobro raste danas-pred blokadom (zasluzeno) pa sam dobre volje.. pozz

Neki već dugo dugo bulje u zeleno pa im se pričinjava kontrastna crvena boja[lol]

Ili je to fatamorgana ko oaza usred pstinje.[lol]

Ironično opet zelene boje.[lol]

Ožujak i travanj smo završili u[b] minusu.[/b]

Nadam se da će svibanj donjeti zelenilo.[wink]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ČARUGA: ” primus: ” Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass] ” Gdje vidiš crveno? ” Da nema INE i HTa već bi burza bila -0,5- -1%. Jako veliki udjeli tih dionica i odma dižu crobex. 8 milja prometa u sat vremena. Za 1/3 manje nego jučer. Analitičari: Oprez zbog financijskih izvješća dovest će do stagnacije Business.hr/Hina 07.05.2008 09:56 Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje stagnaciju Crobex indeksa u očekivanju novih tromjesečnih financijskih izvješća kompanija, a prisutan je i oprez zbog sad već dugotrajnog rasta cijena dionica, te nedjeljnih izbora u Srbiji. Vaš link

Dobro je malo sjest i razmislit u što ulagati a ne kako vjetar puše!
Ako se ovaj tjedan DOGODI LNG TERMINAL, trebat će mnogo znanja da se utvrdi tko će tu najviše brk omastiti!
To je posao stoljeća za Hrvatsku!


Baron: ” ČARUGA: ” primus: ” Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass] ” Gdje vidiš crveno? ” Da nema INE i HTa već bi burza bila -0,5- -1%. Jako veliki udjeli tih dionica i odma dižu crobex. 8 milja prometa u sat vremena. Za 1/3 manje nego jučer. Analitičari: Oprez zbog financijskih izvješća dovest će do stagnacije Business.hr/Hina 07.05.2008 09:56 Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje stagnaciju Crobex indeksa u očekivanju novih tromjesečnih financijskih izvješća kompanija, a prisutan je i oprez zbog sad već dugotrajnog rasta cijena dionica, te nedjeljnih izbora u Srbiji. Vaš link ” Dobro je malo sjest i razmislit u što ulagati a ne kako vjetar puše! Ako se ovaj tjedan DOGODI LNG TERMINAL, trebat će mnogo znanja da se utvrdi tko će tu najviše brk omastiti! To je posao stoljeća za Hrvatsku!

Kakvu korist ima npr. LEDO, ili IGH, ili DLKV od tog terminala.
Kolega, onda bi od svih poslova koje je IGH zaključio trebala burza eksplodirati.
Crobex zero%

HT i INA osigurali pozitivnu izvedbu CROBEX-a

06.05.2008 18:24
ZAGREB – Reakcija na nagađanja o dividendi? Gotovo nikakva. Optimizam ulagača? Na zavidnoj razini. A konačan rezultat današnje trgovine bio je unutar navedenih okvira, omogućivši rast CROBEX-a na korak do 3.900 bodova.ZAGREB – Reakcija na nagađanja o dividendi? Gotovo nikakva. Optimizam ulagača? Na zavidnoj razini. A konačan rezultat današnje trgovine bio je unutar navedenih okvira, omogućivši rast CROBEX-a na korak do 3.900 bodova.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

sava:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 11:04
Dobro je malo sjest i razmislit u što ulagati a ne kako vjetar puše!
Ako se ovaj tjedan DOGODI LNG TERMINAL, trebat će mnogo znanja da se utvrdi tko će tu najviše brk omastiti!
To je posao stoljeća za Hrvatsku!

Dvije firme će najviše omastiti brk , jedna jako puno dok druga ipak manje.[thumbsup]


sava:
toka, 07.05.2008. u 11:06
Dobro je malo sjest i razmislit u što ulagati a ne kako vjetar puše!
Ako se ovaj tjedan DOGODI LNG TERMINAL, trebat će mnogo znanja da se utvrdi tko će tu najviše brk omastiti!
To je posao stoljeća za Hrvatsku!

Dvije firme će najviše omastiti brk , jedna jako puno dok druga ipak manje.[thumbsup]
[/quote]
koje?[wink]

dan je pametniji od noći

očito je da slijedi kapitalizacija dobiti napumopanih dionica, sada fondaši pomalo prodaju agrokorce, igh, tehnika itd , a odmah se ubacuju u HT, dok je još na ovim razinama

to mi izgleda kao vjerojatan scenario
[thumbsup]

…a mene zanima tko će to sve graditi…možda moja razočarenica…[rolleyes]

New Report

Close