Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako čita forum ovaj što već par dana na IGH stavlja nalog od 50kom pa ga redovno povuče zamolio bi ga da ga stavi kad je promet dobar a ne ovako ka se nema ni za burek nemoj baš toliko biti đ……… prestani rušit cijenu


Saladin: ” Još jedan dosadan i jadan dan, … niti možeš kupit niti prodat … promet i nalozi su toliko mali da je to jadno … ” A ti bi trejdao malo

oću trejdat, prodat, kupit … nemoš ništa! .. sa par sto tisuća kuna moš ht nabit u blokadu [undecid]

Cookie Monster

Sad vidim, maknuli se nalozi s prodaje sa turista. jedino još na HPDG ima 300-tinjak jeftinih dionica. [shocked]

Ulagači na oprezu
Na Zagrebačkoj burzi danas većina analitičara očekuje stagnaciju Crobex indeksa u očekivanju novih tromjesečnih financijskih izvješća kompanija, a prisutan je i oprez zbog sad već dugotrajnog rasta cijena dionica, te nedjeljnih izbora u Srbiji
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Odlično,Baron djeluje i danas navijački,znači idemo gore[thumbsup]

Hebo ih nikolić u g…..


Ako čita forum ovaj što već par dana na IGH stavlja nalog od 50kom pa ga redovno povuče zamolio bi ga da ga stavi kad je promet dobar a ne ovako ka se nema ni za burek nemoj baš toliko biti đ……… prestani rušit cijenu

on prijatelju kupuje on ne prodaje samo da znaš[thumbsup]

dan je pametniji od noći

@baron,ivek,crni ivo,realbear,fidel…
dajte svoje Uvazene procjene DJ,DAX,FTSE…Da se lakse snademo kad nafta ode na 122 eura i kad nikolic pobjedi

Svi trejdaju, treba kupit dionice brokerskih kuća, imat ce najbolji kvartal u povijesti [lol]

Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass]


Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass]

A što te tu čudi. Naša Burza služi samo špekulantima i bitangama koji se žele obogatiti preko noći… Zato kada je EU u zelenom, njima pada mrak na oči 🙂

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Europa u zlenom a mi po običaju, crvenimo se.[embarass]

Gdje vidiš crveno?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close