Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da ovdje jako puno ljudi vjeruje u trenutni povaratak na Crobexovih 4500 bodova.
Što ih više vjeruje, to ćemo jače zaroniti na slijedećem skretanju, čini mi se.[undecid]

Nafta na rekordnih 122,49 dolara

Vaš link

Fannie Mae: neočekivano velik kvartalni gubitak od 2,19 milijardi dolara Čelnici najveće američke kompanije za hipotekarne kredite prognoziraju još teže gubitke u ovoj i slijedećoj godini
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ma sve je tu jasno ove godine i protekle brokerske kuće napravile najveći promet, najveću zaradu u povjesti i neće imati dugo takove prihode, jer im to omogućuju drhtave rukice koje pokreću naši vrli analitičari koji siju laži uzduž i poprijeko. I tako će nastavit sve dok ima ta taktika pije vodu i gotovo. O tome se traba pisati da ljudi ne idu kao pajceki na klanje.[smiley]

dan je pametniji od noći

Po nalozima izvjesno je da otvaramo u plusu..[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

opet se postavljaju visoki nalozi na kupnji i niski na prodaji s jednom dionicom… zasto novi zakon o burzi nije rijesio takve stvari ?

sto mislite o minimalnoj transakciji od barem 10 000 kuna ? mislim da bi bilo mnogo bolje… pa dizi/rusi cijenu s 10000 kuna ako bas zelis, a ne sa 200

ove naloge nitko ne zeli pocistiti zbog provizije pa se ceka da se netko naivan postavi ispred tog naloga…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


plavi: ” EU otvorila u zelenom, ameri završili jučer u zelenom. Američki bogataši spremaju se u masovnu kupovinu dionica.[kiss] ” ma ja čekam naše tajkune da krenu kupovat, ebeš amere neće oni k nama[sad]

nasi tajkuni ce navalit na splitsku plovidbu jer se znaju s fond menagerima pa ce im ovi podic cijenu dionica i samo trebaju dogovorit omjer raspodjele dobiti.
salim se sa splitskom ali da ce se za nekog dizat cijena poslije ulaza to je sigurno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Još jedan dosadan i jadan dan, … niti možeš kupit niti prodat … promet i nalozi su toliko mali da je to jadno …

Cookie Monster

Fondovi stavljaju odma na otvaranju velike naloge.
IGH,DLKV,INGR.
Veliki imaju svoje planove čini mi se, za razliku od malih.
Danas će promet biti čini mi se za 1/3 manji nego jučer.
Po TA TISK,VDKT,IGH bi mogli danas zaroniti. A i brodari također.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


opet se postavljaju visoki nalozi na kupnji i niski na prodaji s jednom dionicom… zasto novi zakon o burzi nije rijesio takve stvari ? sto mislite o minimalnoj transakciji od barem 10 000 kuna ? mislim da bi bilo mnogo bolje… pa dizi/rusi cijenu s 10000 kuna ako bas zelis, a ne sa 200 ove naloge nitko ne zeli pocistiti zbog provizije pa se ceka da se netko naivan postavi ispred tog naloga…

glupe li ideje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Još jedan dosadan i jadan dan, … niti možeš kupit niti prodat … promet i nalozi su toliko mali da je to jadno …

A ti bi trejdao malo

Decki izgleda da fondovi idu u stabilizaciju tržišta, velik nalog na bidu i asku u range od 5%.
A baš sad kad su svi postali trejderi [lol]

I ovo dugo nije viđeno SNHO najlikvidniji na tržištu[thumbsup]

haha, svi navalili prodavati QUNE… novi ATGR… dobre dionice u krivim rukama…. [cry]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

New Report

Close