Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evropa opdmah zeleno da nadoknade što je jučer u USA bilo zeleno. Tako bi i mi trebali a još nismo ni prvomajske praznike nadoknadili.[shocked]

Tenkista jos si tu? Zar nisi rekao da odlazis ako u ponedjeljak ne bude +7? [tongue]


Sto dulje gledam sliku, cini mi se da se nespretnjakovic spusta po lojtrici..desna tenisica pod kutem koji je i ispruzena i lijeva ruka i noga kao da se trebaju spustit dolje..no sve u svemu, taj majstor dolje, a mi danas gore, up up[thumbsup][thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Tenkista jos si tu? Zar nisi rekao da odlazis ako u ponedjeljak ne bude +7? [tongue]

Isprovocirali me neki postovi ali ne brini uskoro odlazim, pogotovo ako ću biti moderiran. Neću prodavati po ovoj jeftinoći ali neću više ne samo pisati nego ni pratiti forum.[bye]

Alien:

Tenkista jos si tu? Zar nisi rekao da odlazis ako u ponedjeljak ne bude +7? [tongue]

Isprovocirali me neki postovi ali ne brini uskoro odlazim, pogotovo ako ću biti moderiran. Neću prodavati po ovoj jeftinoći ali neću više ne samo pisati nego ni pratiti forum.[bye]

Ja se zezam samo ti ostani tu. [thumbsup]

Evropa danas dobro potegnula u zeleno:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Što to znači? Kad bi barem mi danas tako.

EU otvorila u zelenom, ameri završili jučer u zelenom.
Američki bogataši spremaju se u masovnu kupovinu dionica.[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

budemo mi barem oko nule?[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


EU otvorila u zelenom, ameri završili jučer u zelenom.
Američki bogataši spremaju se u masovnu kupovinu dionica.[kiss]

ma ja čekam naše tajkune da krenu kupovat, ebeš amere neće oni k nama[sad]

dan je pametniji od noći


Nevjerojatno koliko nekima treba da nauče.
Odgovarala nam je pobjeda HDZ-a a dionice su pale.
Odgovarala nam je pobjeda Tadića a dionice su pale.
Odgovaralo nam je ubrzanje pregovora sa Eu-om a dionice su pale.
Odgovarao nam je ulazak u Nato a dionice su pale.
Odgovarao nam je dolazak Busha a dionice su pale.
Odgovarao nam je IPO HT-a da podigne tržište a dionice su pale.
Sve to je bilo poslije 4. mj. 2007. g. kad je Crobex već bio preko 5000.
A ima još puno toga što nam je “išlo na ruku”.
A sad bi nam kao odgovaralo da Nikolić ne pobijedi.
Ali daj bože da pobijedi pa da konačno krenemo gore.

Što mislite zašto analitičari brokerskih kuća govore da nebude dobro u slučaju pobjede Nikolića? Pa zato da od vas kukavica kupe jeftino dionice.
2 godine mi je trebalo da konačno shvatim da oni stalno ama baš stalno lažu. Prije sam mislio da ili neznaju ili da je nemoguće da su baš tako pokvareni i da se to zakonski nesmije raditi. Ali jesu, pokvareni su do srži i to na kvadrat a zakon ih štiti ko ličke medvjede. Zadnijh godinu dana mi je to jasno.
Sjetimo se još koliko su dionice pale kod uhićenja Gotovine i kod potpisivanja predpristupnih pregovora.
I zato ponavljam. Želim pobjedu Nikolića, oni su ionako svi isti a bit će bolje za našu burzu . Mislim psihološki a moje mišljenje je da njihovi izbori sada kada smo mi pod okriljem Nato-a nemaju ama baš nikakve veze s nama. I to svatko, tko je 5 godina na burzu kao ja, zna.
Danas sam opet optimist pošto nismo još nadoknadili pluseve iz svijeta za 1. i 2. maj.
I zamisli S&P je pao 3% od Nove Godine a koliko smo mi Petrove?
***obrisano***
Pozdrav![thumbsup]

Tenkista nisam tvoj fun al ovo gore kaj si napisal trebala bi si svaka drhtava ručica ovo isprintat i stavit iznad kreveta pa da si ponovi gradivo prije spavanja[thumbsup]
I obazirat se na priče vrlih analitičara o trenutnim cijenama pojedinih dionica to je samo skupljanje odnosno prodavanja dionica naivnim.
Slobodno si i ovo dodate u gore navedeno pa možete i to čitat prije spavanja
[cool]


EU otvorila u zelenom, ameri završili jučer u zelenom.
Američki bogataši spremaju se u masovnu kupovinu dionica.[kiss]

Kad smo mi pratili trendove, samo kad se padalo i padalo i padalo…….. pa drugi rasli a mi opet padali……….

plavi:

EU otvorila u zelenom, ameri završili jučer u zelenom.
Američki bogataši spremaju se u masovnu kupovinu dionica.[kiss]

ma ja čekam naše tajkune da krenu kupovat, ebeš amere neće oni k nama[sad]

a ja čekam bogate ruse[lol] oni vole skupe nekretnine na jadranu[wink]

New Report

Close