Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/

dakle, ameri ipak utvrdili gradivo i pozicije i lijepo se zazelenili i sada sljedi novi iskorak,sutra idemo sigurno na proboj crobija 3900[thumbsup][thumbsup]

Dow Jones Industrial +0.40%
S&P 500 Index +0.77%
Nasdaq Composite +0.78%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

sve teče po planu http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


sve teče po planu http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html

ma lako za njih , njihovom trgovanju na burzi sve pase i trguju algoritamski bez obzir na stanje gospodarstva .
ubacuju parametre na opcije , Nesto slicno kao kod Forexa .
a veliki uvjek zaradjuju nekada vise neakda manje .

najvrednije stvari u životu su besplatne


ČARUGA: ” sve teče po planu http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html ” ma lako za njih , njihovom trgovanju na burzi sve pase i trguju algoritamski bez obzir na stanje gospodarstva . ubacuju parametre na opcije , Nesto slicno kao kod Forexa . a veliki uvjek zaradjuju nekada vise neakda manje .

[center][color=black]Ipak svi ovise o njima[/color][/center]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


1. Dolaze ogromni novci od dividende HT – cc-2 miliarde kn

iznos dividende (radi lakšeg izračuna) oko 2,5 mlrd kn

DT + RH oko 53% … dakle oko 1,2 mlrd kn je slobodno … dio su stranci (ako nisu zgibali) … hrpetina malih koji nemaju veze s tržištem …

bit će dobro ako 300 do 500 milja završi na tržitštu … ma puno sam i rekao …

inače promet je ove godine 12 mlrd kn manji nego prošle godine u ovo vrijeme …

I love the Smell of Profits in the Morning


… bit će dobro ako 300 do 500 milja završi na tržitštu … ma puno sam i rekao … inače promet je ove godine 12 mlrd kn manji nego prošle godine u ovo vrijeme …

to je samo od HT-a, a di su ostale dividende koje “sjedaju” tijekom slijedećih 50-ak dana?!
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


fazan: ” … bit će dobro ako 300 do 500 milja završi na tržitštu … ma puno sam i rekao … inače promet je ove godine 12 mlrd kn manji nego prošle godine u ovo vrijeme … ” to je samo od HT-a, a di su ostale dividende koje “sjedaju” tijekom slijedećih 50-ak dana?! [huh]

koje su to ostale dividende i koliki im je iznos?

evo da ti pomognem AUHR-R-A će na tržište vratiti 15 ml kn. Otprilike za 2 dana prometa na ATPL.

I love the Smell of Profits in the Morning

SLK- jesi li prodao dionice LKPC……ako nije tajna


1. Dolaze ogromni novci od dividende HT – cc-2 miliarde kn ( dosta toga bude potošeno u nove dionice ) 2. Završiti će uskoroi ta fama oko izbora u Srbiji 3. Dolaze dobri izv. za 1. Q 4. Dow i Dax probili psihološke granice i to sa velikim volumenima (ulaže se ogroman novac u dionice ) 5. Uskoro će završiti i ta dva famozna mjeseca od HT i INE 6. Naši fondovi uskoro ulaze u igru 7. Bude ove godine i neka iznenađujuća preuzimanja ( privatizacije ) kod nas u HR[proud]

2.Kako će završiti fama ako će radikali donijeti nestabilnost u regiji???
3. Izvješća za 1.kv su katastrofa.
5. Ček malo, pa lock up je tek iza 1.06. za braniteljski fond, a nakon toga biti će rasprodaje.
6. Koji fondovi. Ljudi su tek izašli iz fondova, i nemislim da će se tako brzo vratiti. Pogledaj samo promet nakon IPO HT-a i danas. Za 1/3 manji

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

[color=blue]Crowds flock to Omaha sage[/color]

http://business.timesonline.co.uk/tol/business/industry_sectors/banking_and_finance/article3867802.ece

Forum se pretvorio u …dačinu!
Danas nisam pratio ništa ali vidim da nisam puno propustio.
Svi pišu, ali se malo toga ima za pročitati. Brojni komentari na postove iskompleksiranih forumaša posebice onih koji pišu 30 postova dnevno.
Pa ne kužim kako ih ne možete ignorirati. Netko na burzi uvijek griješi, a tko je to ovaj put vidjeti ćemo kroz neko vrijeme. Onaj tko to već danas 100% zna taj tek nema pojma o ničemu. Neće 20-30 forumaša koji kupuju na temelju kojekakvih postova s foruma okrenuti burzu ni gore ni dolje.
Žao mi je samo jer se i oni koji su pisali kvalitetnije postove sada spuštaju na razine onih “manje pametnih” od sebe.
Čini mi se da vipy-ev potpis dobro opisuje stanje pa ja neću puno dužiti nego samo prložiti moje viđenje sutrašnjeg dana ali i bliske budućnosti.
Planiram izbjegavati burzu (barem forum) nekoliko dana jer je današnje ne praćenje, unatoč drugim obavezama, imalo terapeutsko djelovanje na moju psihu.
Nažalost sada čitajući danas napisano brzo mi se gubi “či”!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close