Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stormy:

Antu spašava sada probijanje 4000….

Antu spašavaju i pravila koja bi male investitore kao neposredne sudionike maknula sa scene.

ne mogu se mali maknuti sa burze

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@bing

potpisujem sve što si napisao

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ne mogu se mali maknuti sa burze

Tocno, ne može ih se maknuti. Ali može se učiniti da se sami maknu. Vuk sit, ovce na broju.

Niko neće maknuti male s burze. O malima će se u budućnosti u najmanju ruku jednako brinuti kao do sada. Zašto? 1. HT , Ina
2. EU
3. Mir u kući
No ništa neće biti kao prije! Na žalost malih. I puno malih nakon korekcije iz travnja više nikada neće niti primirisati burzi.


Niko neće maknuti male s burze. O malima će se u budućnosti u najmanju ruku jednako brinuti kao do sada. Zašto? 1. HT , Ina 2. EU 3. Mir u kući No ništa neće biti kao prije! Na žalost malih. I puno malih nakon korekcije iz travnja više nikada neće niti primirisati burzi.

Pa gospodo o tome Vam ja stalno pričam.
Tu te iste male nabrijavate da kupnju kupnju, govorite ići će to up up up i samo up, i onda mali bez ikakvih prethodnih info kupuju dionice prema forumu te na iste dionice stavljaju margine i tako sami sebi zabijaju nož u leđa.

Ljudi budimo objektivni, možda krenemo u ponedjeljak up možda crobex ode i 10% ali opet vrlo brzo prije kraja tjedna novi rpoblemi su tu.

Opet će se šišat male i to opako a vi samo njih navodite na kupnju sada tako da što prije izgube svoje novce ili ih banka nazove i obavjijesti ih o margin call-u.

rekao sam Vam već 20 puta pomozite im u obrazovanju a ne drukanju ide to up up up, jer neide to nigdje, kako rekoh možda malo gore a onda 4 stepenice dole.

Moj savjet polako ovaj tjedan, nemojte nasjest na provokacije za kupnju dionica jer ćete požaliti.
bok


No ništa neće biti kao prije! Na žalost malih. I puno malih nakon korekcije iz travnja više nikada neće niti primirisati burzi.

mislim da dramatizirate i podcjenjujete male (ne vi nikl nego svi zajedno).
ako su ljudi znali zaradit te novce koje su uložili onda sigurno nisu tako glupi da prodaju na najnižoj mogućoj cijeni i kažu si a jebiga nema veze…kad sam reko svojoj staroj koja o burzi zna kolko i o proton akceleratorima da su dionice pale 40% jednostavno je odgovorila a ništa čekat da opet narastu pa prodat.
a taj mali broj koji je išo totalno naivno i neinformirano je stvarno mali broj i oni bi novce ostavili nekom lukavijem di god im se pružila prilika i po tome burza nije ništa posebna…samo što je zanimljivije čitat dramatične tekstove po novinama i otvorenima nego dosadne pametne svakodnevne priče.


Pa gospodo o tome Vam ja stalno pričam. Tu te iste male nabrijavate da kupnju kupnju, govorite ići će to up up up i samo up, i onda mali bez ikakvih prethodnih info kupuju dionice prema forumu te na iste dionice stavljaju margine i tako sami sebi zabijaju nož u leđa…

O tome nam ti stalno pričaš? Misliš u ovih svojih prethodnih 7 postova i nekoliko dana otkako si se registrirao?


Crni-Ivo: ” Pa gospodo o tome Vam ja stalno pričam. Tu te iste male nabrijavate da kupnju kupnju, govorite ići će to up up up i samo up, i onda mali bez ikakvih prethodnih info kupuju dionice prema forumu te na iste dionice stavljaju margine i tako sami sebi zabijaju nož u leđa…” O tome nam ti stalno pričaš? Misliš u ovih svojih prethodnih 7 postova i nekoliko dana otkako si se registrirao?

Slažem se da na forumu ima nabrijavanja na kupnju, ali se ne slažem da je itko na forumu nabrijavao da se kupuje marginom.

Što sam ja govorio,sad kad buffet nakupovao sad je najgori dio krize prošao za njega. Ma zaboravite recesiju. U ponedjeljak stampedo. Ivek očekujem i da ti daš svoj doprinos.

Vaš link


Slazem se. On je zapravo tamni oblak nad burzom. Uostalom, diktat ce doci iz EU kao i sve ostalo. Nema sto Ante pametovati nego samo slusati i izvrsavati. Cujem da mu sa par strana opako rade o glavi! Ruku na srce i vrijeme je da ga smjene pa da pokusaju dovesti nekog normalnog tko bi mozda i razumio o cemu se tu radi. [wink]

Upravo vi sve napisao, ne vidim što ga napadate, tako vam je i s vlasti, mislite da je svaka sljedeća bolja, a ono uvijek isto, tako je i s HANFOM, neće biti promjene ni s nekim drugim.
Ona baš zlatna vremena su prošla, ali to ne znači da tržište i dalje ne stoji kao nešto jako zanimljivo.thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislio sam da će u petak val optiminzma biti veliki zbog dobrih rezultata o nezaposlenosti no sve je na kraju splasnulo. Nisam optimističan kada je u pitanju slijedeći tjedan na ZSE, ali sve je moguće. Mnogo će ovisiti i o izvještajima, do sada nije bilo spektakularno dobrih, a loših je bilo podosta.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ivek123:
” Slazem se. On je zapravo tamni oblak nad burzom. Uostalom, diktat ce doci iz EU kao i sve ostalo. Nema sto Ante pametovati nego samo slusati i izvrsavati. Cujem da mu sa par strana opako rade o glavi! Ruku na srce i vrijeme je da ga smjene pa da pokusaju dovesti nekog normalnog tko bi mozda i razumio o cemu se tu radi.

Pogotovo će iz EU-a biti sretni kad vide da je Ante Samodol dopustio pljačku državne imovine preko Croatia osiguranja od strane družine iz Šibenske banke. Žicamo od njihovih fondova lovu a naši Ante i Ivo ju trpaju u privatne džepove. Onda će se nakon svega čudit kad im netko prvom prilikom to nabije na nos. Naravno, naći će vjerojatno nekog referenta koji je uzeo 10 dkg kave i u svim medijima svršavati sa pričom o korupciji.[wink]

New Report

Close