Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hm opet mi Drys probija 88$ Ivek bolje da si samnom ljepo kupio DRYS umijesto zlata sad bi ljepo navijali.Inače BDI skače ko lud ovih dana ,možda zato što je recesija pa brodari nemaju što prevoziti.

Ide to preko 90 prika..
Last Trade: 89.84
Trade Time: 3:55PM ET
Change: 6.63 (7.97%)
Prev Close: 83.21
Open: 85.77
Bid: 89.84 x 100
Ask: 89.86 x 100
1y Target Est: 96.29

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Netko se postavio na 90
Last Trade: 89.99
Trade Time: 3:55PM ET
Change: 6.78 (8.15%)
Prev Close: 83.21
Open: 85.77
Bid: 89.99 x 2600
Ask: 90.00 x 20300
1y Target Est: 96.29

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Moglo bi 90 uskoro biti prošlost kao i kad je nafta bila na 90.[lol]


Netko se postavio na 90
Last Trade: 89.99
Trade Time: 3:55PM ET
Change: 6.78 (8.15%)
Prev Close: 83.21
Open: 85.77
Bid: 89.99 x 2600
Ask: 90.00 x 20300
1y Target Est: 96.29

To sam ja stavio na ASK da ne probije danas.Moramo napraviti atmosferu za sutra da i ATPL potegne kako dolikuje.[lol]

SAM PROTIV SVIH

eto nam samodola da nas prosvijetli … nekak je jako miran ?!?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Čovijek bi iz vaše diskusije stekao dojam da je korelacija između NYSE i ZSE skoro pa 1. Vidjeli smo da to baš i nije tako. Npr, danas je S&P Telekom index dosegao najvišu vrijednost od nove godine, a HT je na najnižoj. Ne kažem da globalna kretanja nemaju utjecaja na hrvatsko tržište, ali postoje i drugi faktori koji utječu puno više.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ma GERONIMO je zakon, osim kaj baca šprehu na Ledu, ali na ATPL brije, svaka čast.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šta ćeš, meni Ameri zatvaraju tek u 22h, ja moram to ispratiti.A što se tiče Leda ono je moje mišljenje i stojim iza njega.

SAM PROTIV SVIH

Jutros sam uključio TV pri kraju Poslovnog foruma na HTV i još bunovan slušao Samodolove najave promjene reda na burzi. Iz ono malo što sam pohvatao rekao bih da se sprema ozbiljna čistka sudionika – kako brokera, tako i trgovaca – nakon koje će u igri ostati samo veliki, ma što to značilo. Nekoliko puta je naglasio visoku cijenu tih izmjena, što će po mojem feelingu, maknuti s tržišta ne samo day tradere nego i sve koji obrću manje od milijun kuna. Nije bilo riječi o porezu na kapitalnu dobit, ali mislim da je i to dark cloud na obzorju.

Kako ti misliš da on može nekoga maknuti s tržišta, objasni?
Pa nije to diskoteka, da ako mu se netko ne sviđa pozove redara i izbaci ga. To je tržište, slobodni protok kapitala…nije on tu da miče tzv. male trgovce.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja prije mislim da bi Samodol mogao biti pobrisan uskoro. Ako sve rezimiramo sto je napravio po meni je slozio vise stete nego koristi za burzu i trgovanj


Kako ti misliš da on može nekoga maknuti s tržišta, objasni?
Pa nije to diskoteka, da ako mu se netko ne sviđa pozove redara i izbaci ga. To je tržište, slobodni protok kapitala…nije on tu da miče tzv. male trgovce.

Čovjek je bio pospan pa nije čudo što mlati gluposti

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close