Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ati očito ne zbnaš da je američko gospodrstvo 75% uslužno a samo 25% proizvodno[wink]

@ivek123

– mislim da nitko ne misli da su Yankees rjesili svoje probleme. trenutno najbolje radi Benova tiskara novca.

– trenutni sentiment trzista je povoljan, a to znaci up, pu… [cool][thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Vidim da je tržišna kapitalizacija na ZSE skočila na ogromnih 890,24 mlrd Kn. Nakon uvrštenja HTa i ATGRa bila je na kojih 410 mlrd., a sad su cijene puno niže i nije bilo novih uvrštenja dionica – da nisu uvedene nove obveznice, ali opet mi je to previše – više nego dvostruko povećanje u odnosu na 10. mjesec i ATH cijena… Zna li netko što je tome razlog?

You either do it right or you get eliminated!

ups…. polako se topi plus

http://money.cnn.com/data/us_markets/

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

To je nekaj krivo napisano pa još prošli tjedan je bila 309 milijardi.


A tek zlato?
Uh nebi mu bio u koži.

…he,he…ne zazivajte vraga kolega…vidite da nam zlato i nafta ruse amere…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Ameri se opasno bore danas

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Borba gotova idu oni u minus, a cijenu nafte ne moram niti spominjat.
Gledam TV i to kako ameri jedni drugima kradu “GORIVO” hehehe sve frca od oporavka i dobrog gospodarskog stanja USA, a ta ista cijena nafte slijedeći tjedan će premašiti 130 $ pa ćemo vidjeti.

Naravno mi i ovako i onako ne reagiramo na USA već na Balkan jer kaj je je mi smo na Balkanu i tako će nam se i burza ponašati. Priznajem stanje u USA je bolje nego se sam očekivaio, ali ovo u Srbiji je gore od očekivanog a to će nama odrediti gdje idemo u ponedjeljak i slijedeći tjedan (možda odemo 2% gore ali nakon toga a jooooooooooooj

Samo da kažem da dionice kupovati prije izbora u Srbiju je ludost premda će me svi sada popljuvati i reći da sam ja taj lud a ne Srbi [lol] [lol] [lol] [lol] tamo neće biti dobro a ako stvarno dobiju radikali onda ću sve prodat jer bi moglo biti svega. Oćekujem s…. i BiH ako radikali dobju izbore a sada tko voli neka izvoli.

Bolje čekat nego ko sumanit lupat po ask-u i onda se nakon tri sata osječati kao idiot.

Lijepi pozdrav svima, a ne samo njima!

Btw ovo cijena nafte nije dobra, a kod nas će gorivo preći 10 kn vrlo brzo pa kaj god mi tu rekli i mislili jer je tako već davno dogovoreno a onda i daljnja povišenja cijena i znamo kamo to vodi.

Bok[bye][bye][bye]


Ameri se opasno bore danas

Kolega Čaruga to je samo utvrđivanje gradiva od jučer.

SAM PROTIV SVIH


ČARUGA: ” Ameri se opasno bore danas ” Kolega Čaruga to je samo utvrđivanje gradiva od jučer.

Je nisam dosad vidio ovoliko preokreta u danu.

Nadam se da će završit zeleno.

Čisto zato da pojača stampedo u ponedjeljak.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

rokoch:

@ivek123

jedan od razloga

http://www.cnbc.com/id/24426007

pozdrav iveku

Siguran sam da ce novozaposlene uciteljice, medicinari, drzavna administracija, financijasi i “leisure ekipa” dovesti do procvata gospodarstva dok se otpustanja gradjevinaca, manufakture itd. u velikom broju smatra irelevantnom. Hmmm, kako ce se stvoriti nova vrijednost?

Ovi novi zaposlenici će dobiti plaće pa će kupovati kuće i ostale proizvode pa će se opet morati zaposliti građevinarci da bi mogli proizvesti za ove fine.Jednostavno zar ne.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Hm opet mi Drys probija 88$ Ivek bolje da si samnom ljepo kupio DRYS umijesto zlata sad bi ljepo navijali.Inače BDI skače ko lud ovih dana ,možda zato što je recesija pa brodari nemaju što prevoziti.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close