Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…he,he…kakva tarapana…kako je lijepo cekati ponedjeljak u ovakvom tonu…[thumbsup]

…ameri poludili u premarketu po objavi pada nezaposlenosti, EU slijedi primjer…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Vidim da nitko više ovdje na forumu spominje riječ recesija u Americi. Što su medvjedi otišli spavati zimski san s zakašnjenjem jer su bili budni tijekom cijelog zimskog kvartala.

Pogotovo oni koji su govorili kako buffet i soros spominju recesiju u americi. Pa razmislite logički: Pa da ti imaš milijarde dolara keša za kupovat firme kaj bi govorio svijetu da nema recesije i tako širio optimistično raspoloženje umjesto negativnog. Pa oni isto žele kupiti firme po čim nižoj cijeni kako bi na kraju godine imali čim veću dobit. Kad se spominje riječ recesija zna se da će neke firme koje vrijede izgubit i 30% vrijednosti ukupne kapitalizacije na burzi, što ih čini podcjenjenjima i vrlo povoljnima za kupnju.

A niste skužili da buffet u zadnje vrijeme skuplja dionice od dosta firmi u americi. Što vi mislite da netko tko predviđa duboku recesiju bi kupovao dionice sada, pa naravno da nebi pričekao bi dok vrijednost firmi ne padne još bar 20%.

Zato dragi moji medvjedi niš do recesije ove godine. Želim vam dubok san bar još par godina. Uživajte.[wink][wink]

ovo za w.buffeta sasvim logično.
tome u prilog i sljedeći komentar:

http://www.seebiz.eu/hr/burze/buffett-kupuje-na-rasprodaji,14447.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Vidim da nitko više ovdje na forumu spominje riječ recesija u Americi. Što su medvjedi otišli spavati zimski san s zakašnjenjem jer su bili budni tijekom cijelog zimskog kvartala. Pogotovo oni koji su govorili kako buffet i soros spominju recesiju u americi. Pa razmislite logički: Pa da ti imaš milijarde dolara keša za kupovat firme kaj bi govorio svijetu da nema recesije i tako širio optimistično raspoloženje umjesto negativnog. Pa oni isto žele kupiti firme po čim nižoj cijeni kako bi na kraju godine imali čim veću dobit. Kad se spominje riječ recesija zna se da će neke firme koje vrijede izgubit i 30% vrijednosti ukupne kapitalizacije na burzi, što ih čini podcjenjenjima i vrlo povoljnima za kupnju. A niste skužili da buffet u zadnje vrijeme skuplja dionice od dosta firmi u americi. Što vi mislite da netko tko predviđa duboku recesiju bi kupovao dionice sada, pa naravno da nebi pričekao bi dok vrijednost firmi ne padne još bar 20%. Zato dragi moji medvjedi niš do recesije ove godine. Želim vam dubok san bar još par godina. Uživajte.[wink][wink]

da nadodam;špekulira se da majstor buffet sjedi na jos 40 milijardi dolara i krece (a kako indexi preko bare izgledaju vec je krenuo) u lagani šoping (osim akvizicije wrigleya) , spekulira se da ce dio potrositi i u europi tokom posjete planirane za ovaj mjesec(izvor bloomberg)…toliko o recesiji i preljevanju na ostali dio svijeta…[rolleyes]

two bad....milosh dead

U ponedjeljak London i NYSE – zaprte!

bit ce svega iduci tjedan…

amerika i sve ostalo tjera gore… opet, izbori u srbiji su za tjedan dana… treba biti pametan

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Pustite priče, pa DJ je sad pao 30-tak poena ,a i kakve veze imamo mi sa Amerikom?
Sad su izbori u Srbiji bauk i evropsko prvenstvo u nogometu kad će nam turizam trpit a i ostatak naše privrede, loša financijska situacija, zaduženost, izbori u SDP-u( nestabilna politička situacija)…Jel tako tenkisto?

Decki biti ce u ponedeljak ko se s ASKA nije skrio magarac je bio.

SAM PROTIV SVIH


Pustite priče, pa DJ je sad pao 30-tak poena ,a i kakve veze imamo mi sa Amerikom?
Sad su izbori u Srbiji bauk i evropsko prvenstvo u nogometu kad će nam turizam trpit a i ostatak naše privrede, loša financijska situacija, zaduženost, izbori u SDP-u( nestabilna politička situacija)…Jel tako tenkisto?

Sve je to davno uracunato u cijenu ali ovaj rast u cetvrtak i petak na svijetskim burzama nije.

SAM PROTIV SVIH

Kakva tarapana vanka

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Evo još jednog pozitivnog podatka iz aamerike factory orders jump 1.4% much stronger than expected[thumbsup][thumbsup].

Vaš link

dobro je ivek rekao da u ponedjeljak igramo ‘najbrzi prst’ i ‘tko se nije skrio, magarac je bio’

samo sto ce prva igra biti na kupnji a druga na prodaji[lol]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


dobro je ivek rekao da u ponedjeljak igramo ‘najbrzi prst’ i ‘tko se nije skrio, magarac je bio’

samo sto ce prva igra biti na kupnji a druga na prodaji[lol]

Tocno znam sto te muci,visak casha na racunu.[lol]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close