Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo reći ću nešto i za one koji su ostali malo duže pratiti forum!
Naime dobio sam prije par mjeseci info da bi cijena goriva trebala biti znatno viša tj. da imaju prešutno odobravanje o dizanju cijena goriva. Gorivo je tada bilo na 8 a navodno da ide uskoro na cca 10!
Nije nešto 100% sigurno ali tako sam čuo od jednog izvora koji sad nije važan.(ne želim reći)
Čak sam dobio i potvrdu mijesec dana kasnije s druge strane da je info točna.
Što to znači znamo svi: Veći profit ali i još veći interes trojke u igri.
Ja ću samo čekati.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

_Mrzljak_:

.. ali zašto Floki nije izašao iz KOEI na 1300 ? i ponovo ušao na 600 ? pa uštedio bi 50% ..

zato što nije došao na red za izaći … a i tko bi kupio tu količinu od njega po toj cijeni ?

pa nije on luković

Zato što je Floki dugoročni ulagač a tako se najviše zarađuje. Ali 90% ljudi na forumu to ne shvaća jer nisu pročitali ni jednu knjigu pa je zabadava tumačiti.[bye]

Šteta što je u Americi i Evropi zeleno, do ponedjeljka će se to kod nas zaboraviti, makar samo i preksutra i odu još +2 ili +3 % gore u ponedjeljak će kapitalizirati dobit. A Ivek će pričati o recesiji a jadnici će ga slušati. Ali ovaj post sumnjam da će se pustiti jer i dosad mi se puštao svaki treći.[undecid]

Indijanci bi mogli vrlo brzo na 13000

http://finance.yahoo.com/

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

rast američkog BDP-a u 1q je 0,6%-nema recesije kaže dnevnik!

Jeste gledali današnji dnevnik na HRT1? Analitičari su komentirali porast BDP u Americi za 0,6%. Rečeno je da se je pred kratko vrijeme govorilo da Amerika srlja u recesiju, ali najnoviji pokazatelji govore da se to definitivno nije dogodilo, pa iako nema neke poveznice između Amerike i Zagrebačke burze, definitivno ta vijest će psihološki vrlo pozitivno djelovati u smislu stabiliziranja i na samu Zagrebačku burzu.

fed srezo kamate

Cookie Monster

Upravo prešli 13000 bodova i s&p prešo 1400 to je neka psihološka granica između rasta i pada još samo da završe tako danas.

Još jednom pitam kada će Ignore funkcija??!!

Za nekih dva tjedna

Suricata suricatta


Jeste gledali današnji dnevnik na HRT1? Analitičari su komentirali porast BDP u Americi za 0,6%. Rečeno je da se je pred kratko vrijeme govorilo da Amerika srlja u recesiju, ali najnoviji pokazatelji govore da se to definitivno nije dogodilo, pa iako nema neke poveznice između Amerike i Zagrebačke burze, definitivno ta vijest će psihološki vrlo pozitivno djelovati u smislu stabiliziranja i na samu Zagrebačku burzu.

Naj bolje bi trebala djelovat spoznaja da ima puno fundamentalno podcjenjenih dionica na zse.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

nek je nama šprajca na dnevniku svaki dan jer i on druka na gore zbog sebe [cool] … uvijek je barem minuta, dvije o burzi … meni odgovara

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Plavi: “Još jednom pitam kada će Ignore funkcija??!!” Za nekih dva tjedna

NAPOKON,
svejedno,
well done

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close