Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

qune-r-a

otkad je to škegro na burzi ?

I love the Smell of Profits in the Morning


RealBear: ” Opet ti kažem geronimo nemaš veze sa životom, nezaposlenost ne pada, a ti ne znaš ni težinu pojedinih ekonomskih indikatora a htio bi raspravljati o tome. ” kako ne pada ?? ja sam tu informaciju čuo na CNBC-u više puta zadnjih mjesec-dva ? oni lažu ?

Ne ne lažu mrzljak.
Oni su u depresiji pa ne znaju što govore.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kako netko pomete LKPC, svaka čast majstore

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


_Mrzljak_: ” RealBear: ” Opet ti kažem geronimo nemaš veze sa životom, nezaposlenost ne pada, a ti ne znaš ni težinu pojedinih ekonomskih indikatora a htio bi raspravljati o tome. ” kako ne pada ?? ja sam tu informaciju čuo na CNBC-u više puta zadnjih mjesec-dva ? oni lažu ? ” Ne ne lažu mrzljak. Oni su u depresiji pa ne znaju što govore.

[proud]

da ili su bili na izvoru infoa ..

a izvor su vodeće Hr banke ..

koje su znale predviđanja na svjetskim tržištima i koje su imale spremnu odluku o povlačenju depozita iz OIF-ova i na “tom i takvom” tržištu pokrenule lavinu koja se nije zaustavila do 3200 ..

znači onaj tko je znao da će se ovo povlačenje dogoditi + predviđanje recesije (i ponavljanje toga u svim medijima) = taj je mogao špekulirati i “izaći” iz dionica i “ući” u keš ..

ali zašto Floki nije izašao iz KOEI na 1300 ? i ponovo ušao na 600 ? pa uštedio bi 50% ..
1. zato jer nije špekulant
2. zato što ima toliko imovine / dionica da to nije moguće na ovim nivoima likvidnosti ..

znači li to da je RealBear pametniji od Flokija i svih onih koji su ostali u dionicama ?

Koja vožnja po makadamu danas !
Još me kosti bole !


qune-r-a

otkad je to škegro na burzi ?


Od danas ,mislim da ne bi tu loše ulagati .Šta vi misliteo tome

fazan:

qune-r-a

otkad je to škegro na burzi ?

Od danas ,mislim da ne bi tu loše ulagati .Šta vi misliteo tome


Ako bi igdje dao novce to je on, mislim da će dobit biti dobra i čak razmišljam da jedan dio dam njemu jer mi je dosta ovih stresova.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


INGR, ATPL i JDPL.
INGRA dokazala svoju neovisnost o krizi i nadmoć u sektoru a sada
očekujem to isto i od ATLANSKE PLOVIDBE i JADROPLOVA.
[thumbsup]

Nemoj zaboravit na THNK..[thumbsup]


.. ali zašto Floki nije izašao iz KOEI na 1300 ? i ponovo ušao na 600 ? pa uštedio bi 50% ..

zato što nije došao na red za izaći … a i tko bi kupio tu količinu od njega po toj cijeni ?

pa nije on luković

I love the Smell of Profits in the Morning


Ma ja te neslusam jer sam prebacio dobar dio porfelja u Ameriku koja je u recesiji onaomad kada si govorio da ce tamo biti potop .Ja ljepo udario po njihovim gradjevinarcima pa 20 deka brodara pa ljepi plus se napravio.Nego mi zao ovih malih koje plasite a pogotovo kada ste na 3200 urlikali po forumu ide to na 2500 i natjerali ih da prodaju a danas cuce u kesu i cekaju jos jednu sansu da im trziste opet padne. Zao mi je i tvojih brlogasa sto ostase u cashu na 3200. [sealed]

tocno.
nije bilo u redu drukati da ide dole kad smo bili na 3200.

to stvarno nije bilo u redu, jer smo svi znali da ide u plus…
samo toliko..


_Mrzljak_: ” .. ali zašto Floki nije izašao iz KOEI na 1300 ? i ponovo ušao na 600 ? pa uštedio bi 50% .. ” zato što nije došao na red za izaći … a i tko bi kupio tu količinu od njega po toj cijeni ? pa nije on luković

istina .. to sam i napisao pod 2. :))

ali možda čovjeka i ne zanima prodaja ?
zašto da prodaje ? kupio je da ima tu dionicu taj udjel ..

inače Buffetov fond je u 20 godina kupio (samo) 10 dionica / akvizicija ..
i ni jednu nije prodao do danas .
a taj fond je iznimno uspješan ..
čovjek je kupio dugoročno dobre biznise i to je ono što ga zanima ..

a ovo kupi/prodaj na tjednoj razini je stvarno bezveze ..
tu samo ZSE i brokeri zarađuju , i trljaju ruke .. samo trejdajte i dalje.. [thumbsup]


Koja vožnja po makadamu danas ! Još me kosti bole !

Još kad bi naučili da kupimo nešto i ne gledamo više burzu neko vrijeme, bilo bi nam lakše.

New Report

Close