Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni su pomogli danas, prodao mi netko Ingre po 31900. Hvala im lijepo. Isplati se kupovati kada drukeri drukaju.[kiss]

to je bolje i od TA i od FA, samo treba pratiti u kojem smjeru ide drukeraza,
a vec su poceli i simultano drukanje – “upgrejdali” su se

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Naravno da se šalim, pa tko njih uopće sluša, uostalom kao i mene i ostale koji pišu po forumima.
Dobro mene malo više od njih ipak..(slušaju)[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gle, gle, netko je počistio VART, pa se onaj nalog od preko 3000 komada na asku brzo maknuo.
Ma nemojte, zar je do toga došlo pobogu?[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Fini nalog na prodaji ATPL. Nekome puno, a nekome malo…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


sampras: ” Šta je sa ovim medvjedima pa nisu valjda već svi utekli u brlog jučer cijeli dan raspisali se i malo jutros a vidi sada nigdi nikoga. ” pokupovali decki, osisali stoku pa ajmo dalje…., meni nisu pomogli, ono sto sam lovio nisam ulovio, a kako bi ulovio kad ne drukam, mozda da i ja malo, ne isplati se ne drukati [bye]

ni meni, opet sam po asku morao skidati..lose rade posao u zadnje vrijeme
[angry]

ali ajde, kad odbijem provizije, ipak se zaradilo nesto.jucer istrpao, danas isto pokupovao[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Au pobogu pa zar sad već i depresija, u hebote, pa mi očekivali samo receciju, bogati ova depresija se javlja 1 u 100 godina tako kažu, pa jel već slijeeći ciklus na vidiku obzirom na razdoblje?Bojim se da nije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Vidim našli se stručnjaci objašnjavat brojke o US GDP-u, a da malo pogledate internalije prije nego što se počnete veseliti: Plus je isključivo zbog rasta zaliha, a to se dogodilo jer su firme precijenili kolika će biti potrošnja. A znamo šta se onda događa sa proizvodnjom u slijedećem mjesecu, ili ne ? Dalje, izvoz je doprinio dosta ali ni približno koliko je dolar pao. Private inventory investment added 0.81% to GDP growth, offsetting weaknesses in personal consumption and growth in imports Final Sales of domestic product: (GDP growth – private inventories) : -0.2% Personal consumption expenditure: +1% (slowest since Q2 2001) Gross private domestic investment: -0.7%; Residential investment: -26.7% (most since 1981); business fixed investment: -2.5% (biggest decline since Q1 2004) Exports: +5.5% Imports: +2.5% Doduše nije depresija, ali bit će ne bojte se. [lol] [lol] [lol] Ugodne prazinike želim [smiley]

ajde nam sad znalacki objasni kakva je to recesija u kojoj raste izvoz?

i u kojoj su rezultati bolji od ocekivanih..??

a do depresije, stagflacije i ostalih babaroga kojima se razmeces, nisi u stanju ni jednu recesiju naruciti..
i ti si mi neki medvjed..
[yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Nego ide li ATPL preko 2700 ili što?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nego ide li ATPL preko 2700 ili što?

pa zar je to tvoja briga!? [lol]


Nego ide li ATPL preko 2700 ili što?

Kad se pojede ovaj nalog od 700 komada.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

A nego čija?[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Europe shares turn positive after US GDP data
http://www.reuters.com/article/marketsNews/idCAL3089326820080430?rpc=44

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close