Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, američka sapunica je završila. Lijepo izrežirano. And the oscar goes to… JPM još bogatiji nego što je bio.

Sad ćemo vidjeti kako će hrvatska žabokrečina izgledati od ponedjeljka.

Nema nikakvog razloga da ne probijemo 4000

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dakle, američka sapunica je završila. Lijepo izrežirano. And the oscar goes to… JPM još bogatiji nego što je bio. Sad ćemo vidjeti kako će hrvatska žabokrečina izgledati od ponedjeljka. Nema nikakvog razloga da ne probijemo 4000

Upravo tako, režirano, ali korekcije su dio posla.

Ono što je najbitnije, nema se trenutno argumenata za drukanje na dolje.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

SIMPSON:

Jel neko to razumije kako je moguće da sve crveni a index u plusu ???

mislim da svi razumiju…

index je u plusu jer je skoro sve poraslo u odnosu na zadnju cijenu jucer

ali je skoro sve manje u odnosu na prosjecnu…

jer je zadnja bila puno manja od prosjecne

index se racuna u odnosu na zadnju od jucer

a porast/pad koji vidis u odnosu na prosjecnu od jucer

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


Dakle, američka sapunica je završila. Lijepo izrežirano. And the oscar goes to… JPM još bogatiji nego što je bio. Sad ćemo vidjeti kako će hrvatska žabokrečina izgledati od ponedjeljka. Nema nikakvog razloga da ne probijemo 4000

[color=Tomato; font-family:Verdana]
Da slažem se sa tobom .. i

i meni je bila to prva asocijacija ..

“virtualna” recesija ; “kolaps najgori od ’29” ,; a kako sad izgleda najgora virtualna tj. očekivana recesija ..

recesija koja je odnijela svoje žrtve a da se nikad nije do kraja nije dogodila ..

ali ono što se događa da su neki bogatiji a neki ponešto siromašniji ..
ali svi imamo mozak za razmišljanje , što ga neki ne koriste ; to je drugo pitanje ..
[/color]

pratite fundamente i sve će biti u redu[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nego, nije me bilo, kosio sam. kaj se dogodilo u Americi?
Buffet se ukrcao?[shocked]

ZABA se budi, netko skužio samo u 1Q 377.000.000 kuna dobiti[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A što ako stvarno se dogodi da rececije ove godine ne bude u USA?
A sve je već pripremljeno na burzama da je recesija nešto potpuno očekivano ove godine odamera?

A što onda?[tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Šta je sa ovim medvjedima pa nisu valjda već svi utekli u brlog jučer cijeli dan raspisali se i malo jutros a vidi sada nigdi nikoga.

pokupovali decki, osisali stoku pa ajmo dalje…., meni nisu pomogli, ono sto sam lovio nisam ulovio,
a kako bi ulovio kad ne drukam, mozda da i ja malo, ne isplati se ne drukati [bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

oho… vidi vidi amerike [thumbsup]

fino je buffett pokupio vrhnje…

najprije najavio recesiju, pokupovao sve zivo i na kraju ponudio za wrigley 28, 5 posto vecu cijenu od trenutne na burzi…

a netko je spominjao tu na forumu da ce buffett ovaj vikend srezati trziste[lol] [lol]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


A što ako stvarno se dogodi da rececije ove godine ne bude u USA? A sve je već pripremljeno na burzama da je recesija nešto potpuno očekivano ove godine odamera? A što onda?[tongue]

Pusti, ne spominji više.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sampras: ” Šta je sa ovim medvjedima pa nisu valjda već svi utekli u brlog jučer cijeli dan raspisali se i malo jutros a vidi sada nigdi nikoga. ” pokupovali decki, osisali stoku pa ajmo dalje…., meni nisu pomogli, ono sto sam lovio nisam ulovio, a kako bi ulovio kad ne drukam, mozda da i ja malo, ne isplati se ne drukati [bye]

Meni su pomogli danas, prodao mi netko Ingre po 31900.
Hvala im lijepo.
Isplati se kupovati kada drukeri drukaju.[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close