Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma hajde jos kad bi i znao zasto

Odnosi se na Valentine

SAM PROTIV SVIH


Jel neko to razumije kako je moguće da sve crveni a index u plusu ???

Ma totalna besmislica. To njihovo racunanje indexa. sad ce prividno izgledat kao da smo rasli a u biti…

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Ma hajde jos kad bi i znao zasto

mozda im se svidjaju vijesti iz US and A (kako bi rekao borat)

two bad....milosh dead

Kakav preokret, za ne vjerovati.
Naprijed Crobi![thumbsup]

AZ? Hvala, ne.

SIMPSON:

Jel neko to razumije kako je moguće da sve crveni a index u plusu ???

Ma totalna besmislica. To njihovo racunanje indexa. sad ce prividno izgledat kao da smo rasli a u biti…


Kolega sve to dođe na svoje pa mislim da je poštenije uzimati prosječnu cijenu već zadnju pa da onda netko manipulira sa jednom dionicom na kraju dana.

Ova metoda je dobra i ne bi je trebali osporavati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ma hajde jos kad bi i znao zasto

Odnosi se na Valentine


zašto

&


US BDP expanded 0.6 % (same like 4Q), futursi u zelenom. mogao bi biti ovo dugacak vikend za one u cash-u[rolleyes]

???

Link?
A recesija?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vraćamo se u sedlo!
jariba…

opala!

Evo:

LONDON, April 30 (Reuters) – European shares reversed losses to trade higher on Wednesday after data showed the U.S. economy grew at a faster pace than expected in the first quarter, allaying recession fears as investors geared up for a key interest rate decision.

The U.S. government said gross domestic product grew by 0.6 percent in the first three months of this year, compared with growth of 0.6 percent in the last quarter and compared with estimates for growth of just 0.2 percent.

By 1233 GMT the FTSEurofirst 300 index of top European shares was up 0.2 percent at 1,331.30 points, versus 1,326.75 points just before the release of the data.

British energy group BG Group (BG.L: Quote, Profile, Research) was the top individual negative weight on the broader market after saying it was bidding for an Australian rival, while among the different sectors, miners were still the worst performers, while banks rapidly pared losses, which helped support the broader market.

The Federal Reserve releases its interest decision and accompanying policy statement after the European market close on Wednesday. It is widely expected to cut rates by a quarter of a percentage point to 2.00 percent, although a number of economists believe this might be the last rate cut of the current cycle.

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ma hajde jos kad bi i znao zasto Odnosi se na Valentine

To je ono o čemu vam pričam, kao kupuje PTKM i sad tko je kupio ima što vidjeti gubitak od skoro 30 milijuna kuna u 1Q.

Možda sam lud, ali nisam naivan.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


mc2: ” US BDP expanded 0.6 % (same like 4Q), futursi u zelenom. mogao bi biti ovo dugacak vikend za one u cash-u[rolleyes] ” ??? Link? A recesija?

bloomberg

two bad....milosh dead

Ma ova Luka Ploče je stvarno Bog Bogava jedina je rasla 100% ali ni to nije sve kada dođu ova dva nova terminala koja se grade biti će to prava firma.

Idem odmah malo po asku opaliti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close